bugün

basuru olan yolcudur.
durağa giderken inşaatın yanından geçmek zorunda kalmış olan yolcudur. hele bide ayakkabı bağcıklarını bağlamak için eğilmişse. oh oh.
ineceği durak yaklaşmış olan ve eğer körüklü bir ikarustaysa diğer uca gitmeye erinen yolcudur.
gerizekalı veya daha büyük ihtimalle şizofren kişilik.
Sonrasında insanlara yer vereceği neredeyse kesin olduğundan ayaktaki iyi yerlerden birini kapmak için konuşlanmış beklemekte olan kişidir.
Pişik olan yolcuya örnektir.
(bkz: artist)
arkadan gol yemiş olan yolcudur.
*kışın soğuğunda banyodan çıktıktan sonra odun sobasında ısınırken, kıçını odun sobasına yapıştırmış ve kıçı komple su toplamış yolcudur...
(bkz: anal ilişkinin zararları)
bayansa özel durumları olan yolcudur.
az önce anal seks eylemiş olan çiftin pasif olanıdır!
bayan yolcu boş koltuğun yanında bir erkek oturuyorsa ayakta gidebilir bu olay erkeğin kendini kötü hissetmesini sağlar defalarca başıma gelmiştir.
yanıma otursaydın ne olurdu ne gibi bi zevk elde edecektim ki ayıp mıydı? Sana karşı bi hareketimi mi gördün? Kendimi sapık gibi hissettirdin değdi mi yaptığına?
otobüste yaklaşık on beş kadar boş yer olmasına rağmen oturmuyorsa ve son durakta iniyorsa herhalde basuru vardır. hadi iki kişilik boş yer olur yaşlı biri falan gelir otur kalk yapmamak için hiç oturmazsın da neden o kadar boş yer olmasına rağmen ve o yerlerin dolmayacağını bilmene rağmen oturmazsın ki yol boyunca anlamış değilim.
birazdan o yaşlı teyzenin bineceğini bilen gençtir. *
bir iki durak sonra inecek olan gençtir, kanı kaynıyordur.
basuru olan gençtir.
belkide saatlerce oturmuştur, götündeki düzleşmeyi gidermeye çalışıyo olabilir.
şizofrendir. dolu o koltuklar dolu.
korkusuz yenilmez savaşcı.
öğrenilmiş çaresizlik ilkesine kaptırmış gençtir. ona göre otobüste oturması mümkün değildir. yerini alacak bir çıtır ya da yaşlı teyze muhakkak vardır.
benim gibi düşünen gençtir. illaki o yaşlı teyzelerle, amcalarla göz göze gelme, haliyle yer verme durumu olacaktır. popomuz boşuna alışmasın.
enerji doludur içi.
o boş koltuklar hanım teyzelerin zimmetli malı olduğu için(!) o koltuklara oturması ne haddi olan gençtir.
(bkz: götüm yer tutmuyor)