bugün

bildiğiniz üzere uludağ sözlük bilginin derinliklerine varabildiğimiz, iliklerinize kadar yeni bilimsel gerçeklere ulaşabildiğiniz bir düşünce platformu. bu bağlamda gerçek bilginin hazzına varabilmek için boş bakınız veren yazarların sözlükten uçurulması gerekmektedir. entelektüel yazarların başlattığı bir kampanyadır bu.

uludağ sözlük türkiye'nin avrupaya açılan penceresi, tüm dünyaya gülümseyen yüzü. insan bu platform içerisindeyken şehvet dolu anlar yaşayabiliyor. günde eminim milyonlarca kişi bizleri okuyor, takip ediyor; hem de tüm sosyal tabakadan. öğrencisi, emeklisi, genci, teeni, matureları... haliyle tüm gözler uludağ sözlük'ün üzerinde.
şimdi burda hepimiz tespitlerimizi birbirimizle paylaşıyoruz, yeni bilgileri öğreniyoruz. fakat aramızda olmaması gerek zavallı, sünepe, loser insanlar da yok değil. tabiki boş bakınız veren iğrenç mahluklardan bahsediyorum. hem göz zevkimizi bozuyorlar hem de bir bilgi yuvasını çöplüğe çeviriyorlar. olmayan bir şeyi söylemek nasıl ahmakca ise olmayan bir başlığa bakınız vermekte o kadar iğrenç bir davranış arkadaşlar.

boş bakınız vermek formatı delip geçmek demek. arka arkaya boş bakınızlar vererek bu platformu sohbet odalarına çeviren arkadaşlar var aramızda. eminim bunun altınada boş sensin bakınız sana girsin tarzı übersonik entrylerin girileceğini tahmin edebiliyorum. bunları yazınca karşıdakine ayar verdim, onu göt ettim sanmayın. pek etkili olmuyor.

evet kankiler, boş bakınızı ancak boş insanlar verebilir. hepiniz genç dimağlar olaraktan bu tuzağa düşmemenizi diliyorum. vereceğiniz bilginin sıcaklığını, şuhluğunu, arzusunu iliklerimde hissetmek istiyorum. bugün el ele tutuşarak önce uludağ sözlük'ü sonra da dünyayı değiştirebiliriz. istersek başaramıyacağımız bir olay yok. burdan bilgiye aç yazarlar adına moderasyona sesleniyorum. şu saatten itibaren boş bakınız veren yazarlar sözlükten uçurulsun. tespit ettiğim otuza yakın boş bakınız yazarı var. eğer yardıma ihtiyaçları varsa benimle iletişime geçip elimdeki listeyi kendileri ile paylaşabilirim. herkese bol genel kültürlü günler. enjoy millet.

don.
(bkz: biliyorum kızacaksın ama haklısın kanka)
(bkz: bu dolu valla)
(bkz: kime göre boş)
(bkz: neye göre boş)
(bkz: ahada boş bkz)
boş bakınız veren yazarları sözlük öpsün.
edit: çok barışçı bi mesaj verdim bunu da kötülediniz. ben daha napim!
(bkz: boş bakınız)
yazarlar uçurulurken entryleri de uçurulacaksa ciddi bir entry kıtlığı gündeme gelir.
ondan önce boş beyinliler uçurulsun diye yanıtlanması gereken önermedir.
(bkz: don indi göt göründü)
*
mantıksız bir önermedir. eğer böyle bir şey olursa yazarlar bkz. vermeden önce bkz. ı doldururlar. bu sayede boş bkz. vermemiş olurlar.
(bkz: bi arkadasa bakip cikicam)
boş bkz vermek zaman zaman entry halinde dile gelemeyen fikirlerin bir modelidir, o anda boş olmaları ömürlerini sonuna dek boş geçirecekleri anlamına da gelmemektedir. zira, bir yazarımızın aklına gelmeyen fikir diğer bir yazar dimağın çeperlerinde dolanıyor ve boş bkz olarak vücut bulabiliyor. bu bağlamda daha önceden verilmiş boş bkz aslında düşünüldüğü kadar da boş olmuyor. son olarak, her boş bkz dolmayı hasretle bekleyen bir başlık olabilir.
bazı yazarlar başlıkların altına yazılan entry'nin o başlık ne ise onun hakkında olması gerektiğini kavrayamayıp sanki başlık yazanın malıymış ve tek tanımı ilk entry ile sınırlıymış gibi düşünüp ona sanki burası forummuş gibi cevap vermek istemesi fakat bunun formata aykırı olma durumunu yazdıkları şeyi bakınız olarak yazıp aşmaları durumundan dolayı aynı şekilde formatı yoketmesi dolayısı ile katıldığım kampanyadır.
biraz abartılı bir önermedir. ama boş bakınız olayını sıklıkla yapanı moderatörlerin köşeye çekip konuşması uygun olandır.

"başlığa ayar vereceksin diye sözlüğün içine sıçma güzel kardeşim" tadında bir uyarı yani.

kontrol et bir bakalım vereceğin bakınıza yakın açılmış bir başlık varsa onu ver. en güzeli üşenme yaz entryini ver ayarı.

hadi verdin diyelim , bari doldur bakınızı.
güncel Önemli Başlıklar