bugün

* 21 nisan 21 mayıs tarihleri arasında doğmuş yazarlardır.
eğlenilecek değil evlenilecek yazarlardır.
(bkz: meydanbenim)
iyilerine insan kötülerine öküz diye hitap edilen burcun yazarlarıdır. iyisinden olmak için uğraşmanız tavsiye edilir.
eğer yazarlar burçlara göre gruplara ayrılmış olsaydı boğa burcu grubu lordlar kamarası, rotary club, soylular salonu gibi bir mertebede olurdu diye düşünmekteyim.*
yükselen burcu boğadır.sayılır mı?
(bkz: o benim)
(bkz: efendim hayatım)
şu başlığı ne zaman sol frame de görücem diye merak ediyordum boğa burcu insan evlatları varmış sözlükte. şimdi efendim boğa burcu kadar asil, hoşgörülü, anlayışlı, sevecen, boğazına düşkün bir o kadar da katı bir burç daha olamaz. toprak elementiyle sabitliğini, venüs gezegeni ile dişiliğini, yaratıcılığını ve güzelliğini ortaya koymuştur. felsefeden hoşlanmazlar, "kısa ve öz" hayat felsefeleridir.* ondan sonracığıma güzellik demişken dış görünümlerine olduğu kadar iç güzelliklerine de dikkat ederler. toplum tarafından sevilmek ve saygı görmek tek istekleridir. bazı kaynaklara göre dünya çapında üne kavuşmak idealleri arasında yer alır ve doğrudur. herkesin onu görmesini, tanımasını ve onu konuşmasını isterler.*
(bkz: kaynak me myself and i)*
(bkz: burda)
aralarında benimde olduğum mayıs ayına yaklaşmamızla beraber doğum günlerine az kalmış yazarlardır.
sanat ve güzellik düşkünü olurlar. pek canlı kıpır kıpırdırlar. azimli, sevdiler mi sadıktırlar. ancak yeni burçlara göre bir kısmı koç burcu olmuştur.*
işte geldim burdayım
(bkz: öküz burclu yazarlar)
(bkz: biri bana mı seslendi)
hiçbiri birbirine benzemeyen yazarlardır.
severler, sevilirler. Hayattan zevk almayı bilirler, konuşkan sıcak kanlıdırlar, candır onlar can * burçdaşım olurlar. Erkekleri kadınlarına göre biraz daha pasif ve yüzeysel olur, Romantik olmayı beceremezler.
acaba diğerleri de son 2 yıldır benim gibi belini doğrultamamış mıdır diye düşündüğüm burçdaşlarımdır.
en asil duyguların insanlarıdır...

tabi ki görebilene!
dahil oluğum yazar grubudur. en iyi boğa, başak oğlak la anlaşır mış. kızlardan başak la anlaşamadığımı çok iyi biliyorum.
(bkz: breathe)
dahil olduğum gruptur. Gurur duymaktayım bir boğa kadını olmaktan efendim.
başak burçlarıyla anlaştıkları söylentiden ibaret olan burcun yazarlarıdır. şu zamana kadar başak burcuyla anlaşamadım. en iyisi oğlak. baş tacı. oh mis.
sanat kanında vardır...
(bkz: buyrun adana kebap)