bugün

akp döneminde oldukça artan, çocuklarımıza içirilen süttür.

(bkz: küçücük çocukları bile bile zehirleyen zihniyet)
son kullanma tarihi 2005 olan süttür.

meydanlarda çocuklar bizim geleceğimizdir diye martaval okuyanlar, yavrucakların canını hiçe sayarken ne düşünüyordu acaba?

bozuk sütün de bozuk zihniyetin de sonu gelsin, gelsin ki sütü bozuklar fenerin dümenini kırdığı gibi ülkemin dümenini de kırmasın.

atatürk türkiyesinden hazzetmeyen akpnin fiyaskosu. benim çocukluğumda ülkem fakirdi ve süt değil süt tozu dağıtılıyordu ve biz

zehirlenmedik ne sütten ne tozundan. sanırım ülkemde tozu dumana katmış bizi bir yerlere sürükleyen belli belirsiz bir güç var...

allah ülkemi bozuk sütten de sütü bozuklardan da korusun. amin.
van'da bir ilköğretim okulunda 30 öğrenci, sabah dağıtılan sütü içtikten sonra rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı.
Etkilerinin ne oldugunu acil ogrenmem gereken sut. Yazlikta 1 yil once acilmisindan bir bardak ictim, ne olur bana en kotu simdi diye sormak istedigim panik yaptigimsuttur.
mideyi bozup cırcır yapması muhtemel bozuk içecek. yanlışlıkla içilmişse sıcak çay, en iyi çözümdür.
ekşimsi tattır.eğer bozuk olduğundan şüpheleniyorsanız sütü kaynatın.
insanın sütten soğuma nedenidir.
böyle berbat bir tat yoktur.

keşke çay içmek isteseydim, evde da çay olmasaydı da bok içseydim ama bozuk süt içmeyeydim.

bu ne iğrenç ibir tat bu ne iğrenç bir dokudur arkadaş.
Ishal garanti.
ağızda bıraktığı o iğrenç tat ile uzun bir süre süt ve süt ürünlerinden uzak kalacağınız garanti olan sütün bayat halidir.
hem tadı hem kokusu bakımından osuruk kokusunu andırır. içildiği takdirde ise acil servise kadar yolu vardır...
dünya üzerinde bunun kadar hızlı kusma isteği uyandırabilecek başka bir kokuşmuşluk yok herhalde.
Farkında olmadan nesquik ile tükettik ablamla beraber. Bu saatte midem hala ağrıyor ve ishal oldum. Ablamda da durum aynı maalesef :(
Geçmiş olsun yoğurt iyi gelir zehirlenmelere derler ama bence durum çok ciddiyse bir mide yıkatsanız iyi olur.
Kokusu efsane olan besin kaynağıdır.

Lıkır lıkır içilmelidir.