1. ?.
  şubat ayında gösterime girmesi beklenen bir zeynel korkmaz filmi.
  "artık buraya kadar! gerçekleri öğrenmek türk gençlerinin hakkıdır." sloganıyla milliyetçi, ülkücü çevrelerce yıllardır beklenen bir yakın tarih filmi. *
  filmin resmi internet sitesi için;
  http://www.bozkurtlarfilmi.com
  filmin hikayesi için;
  http://www.bozkurtlarfilmi.com/hikayesi.html
  filmin yönetmeni için;
  http://www.bozkurtlarfilmi.com/yonetmen.html

  snopsis
  __alıntı__

  soğuk savaş döneminde sovyetler, sıcak denizlere ulaşma arzularının son hamlesini yaparak türkiye'de elde ettikleri ideolojik taraftarları ile sonuca ulaşmak istemektedirler.

  marksist militanların kontrolüne giren ve kurtarılmış bölge olan bir ilçede bu işgale karşı direnmeye çalışan küçük bir grup oluşur.
  devletin resmi görevlilerinin de desteğini alan marksist militanlar, karşılarına çıkan her şeyi ve herkesi yok ederek bölgede egemenlik sahalarını genişletmeye çalışmaktadırlar.

  devlet güçlerinin halkın hukukunu korumaktan uzak durması karşısında küçük bir gençlik grubu bu işgale karşı kendi hayat haklarını korumaya karar verirler.

  bunlar lisede öğrenci olan bir grup öğrenci ve okuduğu üniversiteye devam edemeyen bir gençten ibarettir.
  i̇lk iş olarak ilçede ülkü ocağını açarak ilçe halkını gelen büyük tehlikeye karşı uyarmak isterler.
  ancak işgal altındaki ilçede bunu yapmaları o kadar kolay değildir. her hareketlerinde bir arkadaşlarını kaybetmeye başlarlar...
  üniversitede okurken arkadaşı yanıbaşında işkence ile katledilern erdem, burada da en yakınındaki gençlerin vurulmasına şahit olmaktadır. gençleri güçlükle tutmaktadır. tahrik çok yüksek düzeye çıkmıştır. erdem silah ile kalem arasında bir tercihe zorlanmaktadır.

  erdem chp ilçe başkanı olan babası ile de sıkıntıdadır. aynı şekilde ap ilçe yönetiminde olup fanatik türkeş düşmanı olan hamdi beyin oğlu olan polatkan da babasından şidddetli tepki görmektedir..
  __alıntı__
  1 -1 ... agresifiyetliksiz
 2. ?.
  filmin fragmanı;
  http://www.facebook.com/v...video.php?v=1365709795076
  1 -1 ... agresifiyetliksiz
 3. 1.
  25 şubatta sinemalarda olacaktır.artık türk gençliğinin gerçek tarihi görme ve öğrenme zamanıdır.
  ... sonsarkiyicalkemanci
 4. 2.
  izlediğim en saçma fragmana sahip film.

  adından anlaşıldığı üzere sağ kanattan olayları anlatacak bir film. tamam herkes her şeyi istediği gibi anlatmakta özgür, istediği gibi olmayan insanları militan diye göstersin amenna. marksist militanlardan kurtarılmış bölgeymiş, peh. Neyse. Ancak benim anlamadığım nokta şu ki şiş göbekli kel adamlar tarafından şehit edilen (?) kirli sakallı delikanlı'nın sağcı olamayacağı açık. Tiplemelerde bir sorun var sanki ama...
  ... fraktal