1. 1.
  bir garip orhan veli öldü geçenlerde, beni de bu güzel havalar mahvetti demek isterdim ama şu an ufuk çizgisinde kızıl bir gök yerde beyaz düzlükler var.

  aslında benim mahvıma yelken açan havalar bunlardır... aşikar olan zikir dinledikten sonra bir dostun rakı masasında anason kokan ki anason çok güzel kokar zannımca, başka bir dostun elini yumruktan hallice bir şekle sokup da masaya vurarak,

  -beyler hepimiz karrrrrı köpeğiyiz, demesidir.

  r leri vurgulu okumanın ve anasonu koklamadan duymanın elzem olduğu bir an olduğu bariz.

  işin garibi promillerle ölçülmeyen havaların mahveylemesi durumuna geçmeden evvel bu sözün gerçekten beni derinden etkilemesini alkole vurmuştum.

  ve fakat bu böyle değil sevgili dostlarım ve yan yatağımda yatan orospu çocuğu... -gerçekten annesini tanımıyorum ama tanısaydım o kadına iki çift lafım olurdu mesela şöyle ...şu koca london bridge...*- meğer beni derinden etkileyen bu anasonlu ve yumruğumsu söz varlığı belgelerle ve belki bir kutu puroyla ispatlanmış üzerine mühürler basılmış maskülen imzalar çakılmış bir sözmüş, bunu anlamak için bir garibi öldürmek ve boktan bir bozkırda güzel bir havada mahva erişmek lazım gelirmiş.

  daha sonra bir zikir daha açtım şu youtube denen gavur icadından ve aklıma bu sefer anason kokmayan -aslında bu sözü o kadar çok duydum ki anason kokan yerlerde de söylenmiş olabilir fakat bu sözün derin manası özünde anasondan veya yumruktan gelmediği için bunlar london bridge kadar küçük detaylardır (yan yataktakinin annesine göre küçük(!))- bir dost tarafından ve uzun soluklu bir dost tarafından hep olması arzulanın tam olarak vuku bulduğu durumlarda sarfedilen şu söz aklıma geldi,

  -bir bakirenin vajinası kıvamında...

  bazıları için vajina kelimesi aşırı ıslak ve mide bulandırıcı gelir ve emin olun bu gözler bu penis -burda türkiye ortalamasından hallice bir şey hayal ediniz- bu parmaklar gerçekten ıslak telaffuzundan mide bulandıran bu kelimenin mide bulandırma yeteneklerini defaatle test etmiştir.

  ve fakat bütün kazlar siyahtır demek olmaz mı bu bilmiyor musunuz bu boktan şeyi?.. bilmeyin önemli olan bir bakireninki olduğu sürece bu söz de asıl anlamını asla yitirmeyecek!

  bozkırın ortasında yan yatağımda bir orospunun çocuğuyla uyuyorum ve bunları günah çıkarmak için yazıyorum elbette,

  ve gerçekten de çıkarın bu günahı boynumdan sevgili efendiler ben bu iki söze tapanlardanım bunu yaparken bazen teoman bazen de zikir dinlerim.

  yahudi atasözlerine sığınıp -israil meşru bir ülkedir- kaçacak delik, atacak füze aratmayın bana.

  *ah muhsin ünlü ah o gemide ben de olsaydım.
  2 -2 ... id est
 2. 2.
  adam aşka gelmiş yazmış saygı duyduk lakin bi halt anlamadık.
  sen ne diyon lan deyişik diyenler olabilir.

  bir hristiyanın bozkırda papazla günah çıkartmasıdır.
  başlık başlı başına ilginç.
  3 ... pilotmont 1