bugün

Ömrünün sonuna kadar, mahalledeki bahçe duvarına oturup; "abi manitayı bi yemişim" diye anlatacak şahısdır.
sonra ciddi ilişkiye başladığında bu o değildi diyerek kıvırmaya çalışır (bkz: erkek dansöz)
erkek değildir o iyi bakın orr*spu ç*cuğudur. bozmuş olmak zorunda değil herhangi bir şekilde ilişkiye girmiş ve bunu ifşa etmiş her erkeğimsi piç demin söylediğim küfürü hak etmiş demektir.
ağzı burnu kırılası erkektir ki adamım diye dolaşır böyle insanlıktan nasibini almamış mahluk bile olamayacak adiler. ulan yedin bir halt o yediğini matah bir şey sanma.
akıllı erkektir. zira türkiye nin kezban kaynadığını biliyordur.
anlattığı kız tarafından duyulursa daha bir aşkla sevilecek. ve hatta kızın diğer kız arkadaşları bile erkeğe yavşamaya başlayacaktır.

liseli kızlardaki zeka sorunsalına örnektir. "güvenilmez mi? piç mi? şerefsiz mi? ooo hemen koş peşinden."
Bozduğu kızı arkadaşlarına anlatan iki çeşit erkek modeli vardır. Biri acı çeken, diğeri ise canı çeken.
bozmak

esnaf para bozar
çocuk oyuncağını bozar
hava güneşliyken birden bozar
mizikci arkadaş oyunu bozar

bunları anlarım da, bir insanı bozmak ne demek onu bilmem iste.
cinsiyet ayrimciliginın, kadını asagilamanın ne boktan bir yoludur böyle söylemek.
bekaretini yitirmişse ya da vermişse her neyse artık, kadın dediğimiz insan türü bozuk mudur? bozuksa bir işe yaramaz midir? nedir amk bu?
bozukmuş, bunu diyenin beyni bozulmus da haberi yok!

kendisinden hoşlanmış, aşık olmuş ya da ne bileyim sırf zevk için ilk kez cinsel birlikteliğini yaşamış kadını, arkadaslarina ifşa eden orospu çocuğu şeklinde olabilirdi bu baslik.
yakın zamanda bacısı bozulacak olan ve 3. şahıslar tarafından bacısı anlatılacak olan erkektir.
+abi geçen gün kıza bir laf soktum ki sormayın kız feci bozuldu
-heheheh helal abime yakışır.
Kiza bi koydum kanka paaat diye ses cikti. Sonra bi kan geldi oluk oluk. Elimle kapatip kani durdurmaya calistim. Ertesi gun temizlikci 3gunde kani anca temizledi duvarlardan kanka sorma. Seklinde anlatilir arkadas ortaminda.
Bunun her dilde yalnız bir açıklaması vardır. bkz: Orospu Çocuğu
hayatında övünecek bir şeyi olmayan basit insandır. bunun gibi bir şeyle arkadaşlarının gözünde değerinin artacağını düşünen tek hücreli orospu çocuğudur.
bozduğu kızı arkadaşlarına anlatan erkekten daha kötüsü kadını bir mal yerine koyup bozulmak deyimiyle ifade eden erkektir.
Bir kız bozulmaz. Kızlık bozma diye bir şey yoktur. Bu şerefi kendinde görüp ben kızı bozdum diyen yaratığın beyninde birtakım bozulmalar meydana geldiği aşikardır. Bunu arkadaşlarına anlattığına göre düz mantıkla kız da onun erkekliğini bozmuştur. kim daha aciz bilemedim.
(bkz: beyin yerine börülceye sahipler takımı)
o değil de 'bozmak' ne oluyor ki? yapboz mu bu?
veya süt mü?
bayatlamış yemek mi?
nasıl bozuluyor?

kadınlardan edilgen varlıklar olarak bahsedenlerin ağzına kürekle vurma isteğim canlandı birden.

not: 'alıntı'mdır.
basit erkektir kendi çapında kendini kanıtlama isteği vardır.
Aynı anlarda kız da belki kendi arkadaşlarına, beni bozduğunu sandı gerzek, diye anlatıyordur.
aslında bozduğu kızı değil, kanı bozuk olduğunu herkese anlatan tiptir. soyu kuruyasıcadır.
adanalının dümbük dediği haysiyetsizdir.
bozmak derken?!
kız adlı yeni mekanik bir ürün mü çıktı piyasaya, onu mu bozuyorlar ne yapıyorlar?
Bu nasıl bir cümledir ya 'bozduğu kızı..' makina mı ki bu bozuyorsunuz? * Bi s.ktirin gidin diyesim var.
haysiyet yoksunu erkektir. insan günahını hangi mantıkla başkasına anlatabilir ki?
zaten, kendileri de "bozmak" terimini kullanıyorsa, yanından hızla uzaklaşılması gereken "erkek"tir. hangi kelimeyi seçerse seçsin, iğrenç bir durum tabii.*
şerefsizdir. net.
serefsızdır.erkegım dıye ortalıkta dolanmasınlar bu tıpler.