bugün

resmen emcükletmişsin işte ne yalan arıyorsun.
Beni ipten aldılar aşkım!
doğum lekesi.
asıyorlardı af çıktı.
Boğazıma bir şey kaçtı...
aynı zamanda en inanılmayan yalandır. gerçekten böcek de ısırsa, kediniz de ısırsa, elektrikli süpürge de kapsa maalesef kimse inanmaz. illaki şansımı deneyeyim derseniz, fermuarlı bir polar giyerken etinizi sıkıştırın. ah yaa yine sıkıştırdım hem de aynı yeri falan diye feryadı basın. inanmasalar da o an canınız yandığından odak noktası morluk olmuyor. dur bişey sürelim çok acıdı mı gibi ilgiye maruz kalıyorsunuz. sonra morluk geçiyor. konu unutuluyor. inanılmasa dahi kapanıp gidiyor.
(bkz: Şakadan cimcirmek)
Sevişirken emdiler.
-O morluk ne lan öyle?
-Şey... Ee, hacamat yaptırdım.
-Doğal mı?
-Nasıl yani? Ne demek istiyorsun?
Kan verdim yersen.
Orasını burasını morartan, vampire çarpan kişilere tavsiye edilen yalanlardan sadece bir tanesi olacaktır: Akut Lenfoblastik Lösemi olmuşum hayatım; Yolcudur Abbas bağlasan durmaz.
cildim çok hassas deyip bir an kaşıntı sırasında şey oldu der konuyu değiştiririm.

ancak bu konuda hesap verme olayına da tilt olmamak elde değil. bu arada ben tilt olmak sözünü gıcık olmak veya uyuz olmak anlamında kullanırım. evet dağılmadan konuya gireyim.

bu konuda hesap vermek çok manasız bu boku yiyen arkadaş madem sevgilisini vs. aldatacak kapasiteye sahipse zaten uzun ve istikrarlı bir ilişkisi olmaz. ha küçük bir kaçamak olayına girdiyse zaten o iz geçinceye kadar kimseye görünmemeyi tercih eder.
http://store.donanimhaber...75F1ABD5262B75F080312.jpg
sevgilim var da yalanı 40 nı geçmiş ve hala ilişkisi olmayan insanların favorisidir. aslında vurarak çimdirerek yaratılmıştır ancak bu kısmetsizler hafif utangaç bir edayla sevgilim var diyerek fantazi yaratırlar.
Morartmadan da yaşanabilmeli bir şeyler diye düşünüyor insan. Olmuş bi kere AMK bak başının çaresine bizene.
Seviştim.
Bu nasıl bir yalnızlıktır allah'ım?
Farkında bile değilim.
vampir saldırdı.
Sinek ısırdı.
kapı şeyoldu.
Boğazımı üşütmüşüm diyip, tülbent sarmaktır. Ama bu kadar zor durumda kalacaksan da boyna abanma o kadar arkadaşım. Alternatif seçenek dudak. Çatlamış dersin, ısırdım dersin kurtulursun.
Gereksiz olan yalandır. Seviştim de evladım ayıp mı günah mı?
Kizlar icin duzlestiriciye kaptirdim en uygunudur, hatta gercek yasanmistir bizzat kendim tarafindan. Lise 1. Sinif hey gidi gunler hey.
traş oldum tahriş oldu. valla çalışıyor.
- elektrik süpürgesine kaptırdım.