1. 1.
    biraz yıkık tiptir kusura bakmasın.

"amaa shakira da şu kadar"
    "ee al pacino abi"

sana ne ulan bu ünlü insanlardan, shakira ile göbeğin bir mi kesildi?
    1 -1 ... caranthir
  2. 2.
    Aslında boyuna göre konuşması ve sükunet içerisinde kalması en doğrusu.

1 90 olarak açılışı yapıp mikrofonu sırada olan arkadaşıma uzatıyorum.
    3 ... siradan sir adam
  3. 3.
    bir de boyu uzun olanın aklı kısa olur diyen minik eblehler vardır. boyu kısa ya şaşırır diyeceğini.

arkadaşım şöyle de bir şey var hani aklı kısa olanın da malı büyük olur derler. desene o zekayla bamya gibi dolaşıyorsun. varış hemen imdi, ehuehue.
    2 ... narcissistic
  4. 4.
    o ünlüler boyuna göre göbek yapıyor, günde 2 saat sporda, son 20 senedir diyette. üstü başı senin 2 sene sonra tanışacağın modayı takip ediyor. sabah 20 dakika, akşam bayılmadan 20 dakika saçına cildine bakıyor.

sende onlar yok, boy da yok.
    2 ... gemideninmem
  5. 5.
    bu kısa boylular size ne etti ulan!

t: tuhaf tiptir.
    ... yamyam balagonda adami
  6. 6.
    Bir de bunların şey savunmaları vardır devede de boy var ama eşeği takip ediyor, boyu uzun olanın aklı kısa olur falan gibi.

Güldüren tiptir. Kardeş Allah vermemiş işte sana boy niye ona buna bok atmaya çalışıyorsun ki? Kabullen gitsin.

Hayır bir de kompleks yapıp 165 olan boyunu 175 söyleyen var. insanın ''topuklu giyince mi?'' Diye sorası gelmiyor değil.
    3 -1 ... hamile taklidi yapan panda
  7. 7.
    Develerden, kavaklardan filan dem vuruyorum. insan yok bildiğim.
    1 ... yasak merve
  8. 8.
    Şanslıdır, benim boyumda ünlü yok sanırım. Unlost bile benden daha uzun yahu.
    1 ... mellowwind
  9. 9.
    Salma hayek de kısa.
    ... poena
  10. 10.
    Uzun adamların naptığı ortada belki de kısalar daha makul insanlardır.
    (bkz: uzun adam)
    Ne salak bi muhabbet lan bu alayınız embesilsiniz boyunu kendin mi uzatıp kısalttın sanki götelek.
    ... mosinnagant