bugün

hayko cepkin konserinde fena dağıtıp headbang yaptıktan sonraki sabahtan itibaren 3 gündür çektiğim durum. * *
rock konselerinin ve uzun metrajlı sözlük yazarlığının bünyeye etkilerindendir.
hayko cepkin konserine gidip oluştuysa kişiyi şanslı kılan ağrıdır. zira ben gittiğimde boynum tutulmuştu, beterin beteri var demişler. * *
(bkz: diclomec)
tipik kameraman hastalığıdır, önce boyun ağrısı ile başlar ve boyun fıtığına kadar ilerlemesi mümkündür.
(bkz: okuyom ben yaa)
(bkz: wololoo)
uyutmaz. Ulan o kadar ilaç aldık bu ibne ağrı yüzünden uyuyamıyorum ya.
günde yaklaşık 10 saatini bilgisayar başında geçirenler için kaçınılmaz son.
kişi çenesini yukarı bakacak şekilde hızlıca çevirip boynunu kıtlatmasıyla geçici süre boyun ağrısını nı giderebilir. fakat bu ileride daha kötü ağrılara ve tutulmalara sebep olacaktır. bunu bilmesine karşın bu ağrıdan kurtulmak için kişi boynunu kıtlatır.
küfür ettiren ağrı bilgisayarın başında rahatlamak için çeşitli atraksiyonlar yapılır ama nafile.
dünyanın en beter ağrıları listesinde ilk üçte yer alacağına emin olduğum ağrıdır. insanı hayattan usandırır. annenin tavsiyesiyle boyna tülbent bağlanır, rahat hareket edilemez. hayır, sırf bu ağrı yüzünden okula giderken yarı yolda eve geri dönmüştüm. bir gün boyunca ne adam gibi yatıp uyuyabildim, ne ders çalışabildim.
adamı deli eden ağrıdır. tutulduysa hepten boku yemişsinizdir. robot gibi hareket ettirir adamı.
bi diş ağrısı değildir.
öylece durunca boyun ağrısıdır. hareket edince ölüm.
masa başı çalışan insanlarda daha fazla rastlanan durum. bu aralar pek çekiyorum boyun ağrısından. bir tuttumu başıma buruyor ağrısı, kapalı alanda atkıyla geziyorum. sırf bu yüzden daha dinamik bir işte çalışmak isterdim.
rüzgarda kalmanın etkisiyle oluşan iğrenç bir ağrı türü.
sever atar.
çaresi ne bunun ızdırabını.
bilgisayar muhendisleri (ben ) bilisim sektoru ekonomi finans ve bankacilik gibi gunun uzun vaktini ekrana odakli gecirenlerde olan hede.20 dakikalik araliklarla pc basindan kalkmak ve cok kisa yuruyusler cozum olabilir.
Beni benden alan basima vuran agridir. Birkac gune gecmesi dilenir.
baş ağrısı geçti boyun ağrısı başladı çaresini bilen varsa beri gelsin..

uzun zaman sonra bir sabah üşengeçlik yapmam dolayısıyla fazla yatmamdan olduğunu düşünüyorum ama geçmiyor ve can yakıyor....
bir 'taşak ağrısı' değildir.
bazen bende de olan fakat çok şiddetli olmayan ağrıdır. boyun tutulunca olabilir. çat çut yapıp geçiyorum hemen.
Gerginlikten kaynaklaniyorsa kolay geçmeyen ağrıdir. Ağrı kesici ve kas gevşetici için.
Yavşak oğlu yavşaktır. Şiddetlisi robot gibi hareket ettirir.

(bkz: senle çıkışta görüşecem ben)
can sıkandır omuzlarıma doğru indi, ölüyorum.
Boynu oynatamama acısı ile fena yapan hal.