bugün

belki ici guzeldir oyle de yapilmaz ki.
bildiğin türk erkek abazası bu. potansiyel filan değil garanti yani. çevresinde 100 kızdan 10 tanesi maksimum 1. 70 üzeridir zati.
benimdir. 1.70den aşağısıyla ne kadar güzel olursa olsun ilgilenmiyorum. götü yakın olandan her zaman korkmuşumdur.
Boyu uzundur. Gayet haklıdır ilgilennemekte. 1.85 üstü hiçbir erkegin yanına kısa boylu kadın yakışmıyor. Adile naşit ve münir özkul ' un filmlerde çift olduğu gibi duruyorlar.
ben de evlenmem kısa bir kızla. sonra çocuğum da kısa olur. kadının boyu erkeğin boyuna yakın olucak ki çocuklar da uzun olsun öyle 20cm fark çok kötü gözüküyor ve böyle evliliklerde erkek çocukları bile babadan kısa oluyor.
Gizli eşcinselli erkek erkeğe güreş tutmalı gey olabilir. Belli bir boyun üzerindeki kadınlar genelde erkeksi olurlar çünkü.

Hayır düşkünüysen bul bir tane yağız delikanlı, duvardan duvara vursun. Gerek yok bu tarz şeylere.
tanıdığım ne kadar 180+ erkek varsa alayı minyon kadın seviyor...170+ kadın isteyen erkekleri anlamak çok zor...ne o öyle katana gibi...
Tam tersimdir, boyum 183 ama 169 dan uzun kızla ancak okey eşi olurum. O bağlamda birilerini bulma konusunda kendisiyle iyi bir takım olabiliriz. *
uzun boyluysa olması gereken erkektir. herif 1,86 cm boyunda yanında 1,60 cm bile olmayan kız var amk. ondan sonra bu çocuk niye kısa boylu diye ağlıyorlar.

kadın ve erkek arasında en fazla 5 cm boy farkı olmalı. mümkünse aynı boyda olmalılar.
Evet bu benim ama karşıma hep 170 altı çıkıyor kanser gibi çözümü yok anasını satayım.
Muhtemel voleybol antrenorudur.
güncel Önemli Başlıklar