bugün

acil serviste bile koca bulamayacak kızdır.
kalçası güzeldir.
Öyle demeyin la,işi bileni iyi sevişiyor.
166 yehuuu barajı geçtim.
aslında o kadar da kısa değil. hatta basketbolcu bile olabilir bi hobbit takımında. taam taam insanların boyuyla dalga geçmeyelim önemli olan işlevi.
hava yapıyorsa sıkıntı .
Ohh artık hiç korkmadan hava atabilirim.
boyu 165 ten kısa olsun ya da olmasın oturma organı havaya kalkmış kızdır.
Olm hatun dedigin zaten 60-70 arasi olur.
Olmasa bile ne istiyosunuz siz bu hatunlardan??
Oradaki havayı bilemem de cahilce konuşuyorsa havasını cehenneme çeviririm. Onun dışında severim onları. Tatlı şeyler *
Ben. Boyum 1.60 olunca sinirlerim de tepeme çabuk çıkıyor ona göre.
Konu bulunamamış, açma güdüsü ile zorlanmış bir başlık bu, üzülüyorum.
tam sınırdan yırttım be.
ama galiba hava da yapamıyorum.
napcem ben?
onun yaptığı hava anca alçak basınç olur.
uzun boyun kızlara yakışmadığı gerçeğini hesaba katarsak tabi bide uzun bacaklı kızların sekste daha başarılı olduğu pozisyonların değişkenini de katarsak, özetle zeka boyu hobbitolmasında boyu kısa olabilir.hem minyon kızlar sinirlenince panda belgeselleri aklıma geliyor.
Boyu hava aracı gören moronlar varken yaptığı normaldir. Böyle ucubelerin içinde tanrılığını ilan etse yeri.
Kendini bir şey sanan aptal türden olan kızlardan biridir işte.
Türkiye la burası erkek için bile çok kısa olmayan bir rakamdan bahsediyoruz, ha hava yapan kızın da erkeğin de canı cehenneme.
Benim uleynn. Götüm yere yakın bir kere. Kıpsss!
Deterjanlı sünger ile köpük yapılarak hava yapan bölgeye sürülür. Hava yapan nokta bulunup yama ya da yapıştırıcı ile kapatılır. Önemli değil.
Ya ne kadar güzel tespitler bunlar. twiiterdan mı arakladınn sen espirini. Aman da aman Yeni mi yazar oldun sen denilesi kızdır.
güncel Önemli Başlıklar