1. 1.
  ben dahil olmak üzere çoğu erkek yazar.
  4 -1 ... eyup usta
 2. 2.
  yazarın hepsidir efendim yemedim diyen ya kendini kandırıyordur yada mal.
  3 ... baksana bi
 3. 3.
  Boynuz yememis yazarlar bir araya gelse, voleybolluk takim bile kurulamaz.
  4 ... the phantom of the opera
 4. 4.
  boynuzu kaynattıktan sonra içtiğinde daha güzel olduğunu bilen yazardır.
  1 ... entrykasmayageldim
 5. 5.
  götüne giren boynuzu çıkaramayan (ben dahil) yazarlardır.
  2 ... sashafierce
 6. 6.
  hayatımda ilk ve son olan bir boynuzlanma hikayemi anlatmak istiyorum. Lise 2 ye gidiyorum daha tabi deli çağlarım, aşık oluyorum, ayrılıyorum, ağır ergenlik durumları yani. Bi çocukla tanıştırdı arkadaşım. Çocukta o zaman aradığım bütün özellikler var yakışıklı, esprili, centilmen vs. Ben çocuğa ilk günden abayı yaktım tabi ama çocuk beni sallamıyo resmen olsun diyorum zamanla harika bi çift oluruz, bildiğin züğürt tesellileri yani. Bu çocuk ocaklarda takılan tiplerdendi, bana bazen toplantıdayım deyip saatlerce mesaj atmıyodu, ben de tesellilere devam tabi. Aradan iki hafta geçti, aramız baya bi iyi derken bi akşam iki mesaj art arda. 1.si tanıştıran arkadaştan, hemen ayrıl ondan, 2.si çocuktan yanlış anlama her şeyi açıklayabilirim zır zur. Olayı öğrendim arkadaştan meğerse bu çocuğun 2 senelik bi sevgilisi varmış, kızla kavga edip ayrılmışlar öyle şakacıktan olur ya, o araya da beni sıkıştırmış işte. Lan duyunca bi içerledim, daha körpecik gence yapılır mı bu vicdansız? Adam akıllı boynuzlanmadım bile araya sıkıştırıldım resmen. Sonradan da çocuğun soyadının süzük olduğunu öğrendim zaten, bütün hatıralar silindi aklımdan.
  6 -1 ... katmerlimars
 7. 7.
  sanırım benim amk. adam "yok boynuzlamadım" diyordu da çok net yedim bence ben boynuzu. direkt olmasa da dolaylı yoldan yemişliğim var, ondan eminim. ha bir de şu var, adam niye gelip "hee boynuzladım" desin? ben olsam ben de demem yani. o da haklı.

  evet eyyorlamam bu kadar.
  1 -1 ... bad trip
 8. 8.
  yıl 2009.

  yer ispanya.

  iki arkadaş ispanyanın küçük bir kasabasına boğa festivalini izlemeye gittik. gitmez olaydık. bulunduğumuz noktadan boğalar geçti gitti. bir atraksiyonda olmadı zaten. herneyse, bende arkadaşla iki fotoğraf çekelim diye çıktık meydana. giden boğaları makatlarından çekiyordukki, arkadaşın aaaa diye bağırmasıyla kafamı çevirmem bir oldu. kör topal bir boğa arkadaşlarına yetişememiş, arkadan arkadaşa bodoslama girmişti. döndü bana doğru ve son sürat üzerime doğru koşmaya başladı. hatırladığım kadarıyla havada biraz savruldum ve tarihi sokağın taşlarını yakından inceleme fırsatı buldum. neyseki ısrarcı değildi boğamız. çekti gitti. sonrada bir daha görmedik zaten kendisini. kim bilir belkide kesip yemişlerdir.

  işte buda böyle bir boynuz yeme anımdı.
  3 -2 ... sxyby31
 9. 9.
  bildiğim olmasada bilmediğim kesin vardır. herkes bir gün yiyor rahat olmak lazım.
  1 ... sahill
 10. 10.
  babaannemlerin köydeki boğasına karşı aşırı laubali bir tavır takınmam neticesinden böğrüme aldığım keskin bir boynuz darbesi sonucu teorik olarak benim de içine dahil olduğum yazarlar grubu.
  -1 ... en asil duygularin insani