bugün

cinselliği artı bir değer, kazanılmış bireysel bir başarı olarak algılayan abazan bir tiptir işte..

-ohaa.. noldu lan boynuna(langırt oynarken top sekip boynuma geldi morardı.. lan herşey ortada işte ne soruyon be denyo)
-hee(şaşırmışlık ve normal bir durummuş efekti) yok be abi önemli bişi değil(siktir lan hayatının en önemli şeylerinden işte.. nedir yani bu rio karnavalından brezilyalıylı bir afetle sevişmiş tripleri)
-olm söylesen lan kavgada falanmı oldu
-kanka sorma ya(ne sorma ya sı lan herkes sorsun diye sergiliyosun işte) geçen bi hatunla takıldım(mütemadiyen farklı hatunla sevişirim ben tribi) deli gibi sevişiyodu olm.. o kadar dedim dikkat et morartma diye(anlatırken suratta abazanlığına son vermenin haklı gururuyla mağrur bir ifade)
-hmm.. annadım abi..
övünülmediği zamanlarda gayet normal bir durumdur. Ama övünme söz konusu olduysa, olacak gibiyse hiç konuşmamakta yarar vardır bu kişiyle. Şöyle ki, alınan cevap ya da dönen konuşma, erkeğin malı meydandadır 'dan ne az, ne fazla olur ne de farklı olmaz.
(bkz: gözündeki moru boynundaymış gibi göstermeye çalışmak)
- ufuk n'oldu lan boynuna?
* bi şey mi var boynumda?
- mosmor olmuş oğlum...
* ha, o mu? oğlum sen de kız kardeşine hiç terbiye vermemişsin, söz dinlemiyo ki?
- ne! seni anuna koduğum... *
* oğlum dur manyak mısın?
- ne duru lan?
* abi yanlış anladın, okuldan dönüyodum, aylin kar topu attı birkaç tane, yapma dedim, son attığı baya sertti..
- haa öle desene oğlum...
* *
- ya kusura bakma çok acıyo mu?
* yok abi boşver, takma. *
bir de bunların şu çeşidi vardır ki aman aman:
(bkz: boynundaki yara bandıyla övünen erkek tribi):
bu tipler genelde olmayan şeyleri hayal gücünü devreye katarak anlatmaya hevesli olduklarından, boynunda aslen olmayan bir morluğu, yara bandıyla kapatmış gibi yaparlar bir de..
(bkz: ben bunu gördüm)
verilen mesaj: çılgın sevişirim
alınan mesaj: abazayım götümden fanteziler uyduracak kadar da ezik..
sirf bu ugurda elektrik supurgesinin ucunu boyunlarina dayayanlar da vardir. evet evet gercekten var.
görsel
penisin dili olsaydı bunu yapmak mecburiyetinde kalmazdı.
bunların hepsi scarface yi izleyip ve bundan sonraki bir kaç yılı bilemedin ölene kadar aklı fikri bu tür filmlerdeki kahramanlara takılıp kalacak ezik ve denyo erkeklerdir.
karı kız peşinde koşan, bu olayı belli bir kesime gösteren iktidarsız erkeğin ta kendisidir. bu olayla övünür ama asıl olayı idrak edemez. o morluğu yapan bir kızdır. kız istemese o olmaz. "ben yaptım, ben ettim" tarzı triplere giren ergen arkadaşa hayatta başarılar dilekleri iletilir. göstermeyen, saklayan erkek ise makbuldür.
görsel

gibi.
birde bunun o halde sokakta gezeni vardır ki, gömleğin yakasını falan komple açar, hiç fondöten falan sürmez... adeta çevredeki insanlara " lan ben dün seviştim amk " edasıyla seslenerek gezer... düşman başına....
bunun gözünü morartacan bakalım yine övünçle dolaşabiliyor mu.
(bkz: cinsel hayatı var)

Maksimum 17-18 yaşlarında olan erkektir, yani umarız.
boynuna ' seviştim ben dün ehe ' şeklinde tabela asmadığı eksik olan erkektir. ya ergendir ya ergen ruhlu ve az sevişen bir erkektir. aktif cinsel hayatı olan hiçbir erkek böyle bir şey yapmaz.