bugün

düştüm, kapı çarptı, toz kaçtı türünden bahanelerse pek inandırıcı olmayacak olan bahanelerdir.
(bkz: sütçü beni feci züktü)

dokuz civarına geldikten sonra edit : ''anneme yazar olduğumu söylemeyin o beni genelevde piyanist sanıyor''.
koli taşımıştım da..!!*
(bkz: vampir ısırdı)
kasılarak söylemek ve gerçek olmaması şartıyla : dün gece seviştim demek.
otobüs çarptı.
sölesem de inanmayacaksınız ama arkadaşla boğuşurken oldu ya vallahi billahi, gibi sudan ucuz bahenelere denk geldiğim gibi bir de yaz veya sıcak bir herhangi mevsim günü atkı takmak, boğazlı kazak giymek, saçla kapatmaya çalışmak gibi yöntemler de mevcut. açıkta kalsa o kadar dikkat çekmez diye tahmin ediyorum. bir de bunu yüze vurma olayı ayıp bir şey ama 'aaaa boynun mosmor ne işşşşşşşşş' şeklinde bıyık altından gülmeler falan... hadi hepsini geçtim bazı hasta psikopatların mor ruj ile boyunlarını boyayıp, sevişti, emildi izlenimi verdiğine de şahit oldum, ağzım açık kaldı, selamı sabahı kesip tükürüp kaçtım.
(bkz: gotu moraran kişinin uydurduğu bahaneler)
-kedim ısırdı, hatta tırmaladı da bak koluma.
hırçın bir erkek olarak kavgada oldu demek. kesin inanıyorlar.
- boynum gotik olmuş.
belkide bahane uyduracak bir durum yoktur. söylenen neden gerçektir.
(bkz: balerinde yanlış tarafa oturup cüsseli arkadaşın altında ezilmek ve vücüdun çeşitli yerlerinin morarması)*
ne bileyim yatarken olmuş galiba diyenler vardır... belli zaten, bahane uydururken nedenini de söylemektedir ama farkında değildir...
(bkz: geçen gün yine sevişiyorum)
(bkz: yersen)
en güzeli yalan söylemeden kişiyi ikileme düşürecek bahaneler bütünüdür.

(bkz: ısırdı mna koyim)

sıkıyorsa sorsun "abi karı mı tırızladı?" diye.
ilk akla gelenin kapıya çarptım olması ayrı bir tez konusu yapılması gereken bahanelerdir. Heralde insan beyni bu cevaba programlanmış. * *
(bkz: kaynım bana kaydı)
yaz günü boğazlı kazak giyen tipin;
- "üşüyorum a.q." demesidir.
-hmm şey olduydu hani varya hmm ha buldum kaynar su döküldü.
-kaynar su dökülseydi yanmaz mıydı?
-ya o kadar kaynar değildi.
-o zaman neden morardı.
-haa hatırladım su buz gibiydi su döküldü çok durunca su morardı.
(aha bu oldu)
güncel Önemli Başlıklar