bugün

evde sık sık tavana değmeye çalışmak, zıplamak zıplamak ve zıplamak. *
body building olaylarına girmemek. bir kere alışırsanız halteri bile denemeye başlıyorsunuz. omuzlar falan derken yazık oluyor. *
bol bol barfiks çekmek. buldugunuz demire asılı kalın 2'şer dakika.

bu da bir rivayet yatarken ve kalkarken her yerinizi bol bol esnetin.
basketbol, voleybol, yoğurt, süt thug boy= 1.89
süt,basketbol,süt ürünlerinden oluşan süper kahvaltı,en az ort.uzunlukta anne baba.zigana34 boy 1,85
olayın %90'ının genetik olduğunu göz önüne alırsak; doğmadan önce uzun boylu anne babanın çocuğu olmak için dua edin.
düzgün salgılanan bir somatotropin hormonu. bu olmadan 200 litre süt içip 24 saat basketbol oynasanız da bir bok olmaz.
yaşam koşulları boy uzaması için büyük etkendir. ailenizde uzun boy geni olsa bile kötü koşullarda*** gelişimlerini tamamlarlarsa uzun boyun olmasını sağlayan gen yeterince çalışamaz ve de ailedeki birey olması gerekenden kısa olur. bu yüzden eğer ailenizde uzun boy geni mevcutsa ve de sağlıklı gelişebileceğiniz koşullarda büyüyorsanız özel bir şeyler yapmanıza bile gerek yoktur. zaten uzarsınız.
(bkz: nate robinson)
süt içmek, zıplamak, süt içmek, zıplamak.
Yanlış tavsiyelerdir.
Boy uzamadı mı uzamıyor arkadaş. Test ettim onayladım. kıçınıda yırtsan kaldın mı kalıyorsun ufacık.
basketbol, futbol, voleybol, barfiks, windsurf, hentbol, bisiklet, kaykay, paten, buz pateni, masa tenisi(?), satranç*, atletizm* bol sütlü besin, uzun boylu baba orta boylu anne.
batsheva-1.85
mümkünse uzun boylu bir anne ve uzun boylu bir baba bulunması.
futbol + ara sıra basketbol + seks* = 1.80 etti bugüne kadar. ha bir de geceleri içilen süt faktörünü ekleyince = 1.81 *
25 yaşıma kadar 1.62 civarında olan boyum danone ile tanışmam sonrası hızla uzamaya başlamıştır. reklamlarda birden bire voleybol ya da basketbolcu olabilen çocuklar gerçekmiş. şimdi 27 yaşımı bitirmek üzereyim boyum 1.91 tanrım daha fazla uzamak istemiyorum.
bir rivayete göre orjinal hollanda ineğinin memesine ağzınızı dayarak süt içerseniz günde 5 cm uzayabilirsiniz.
20 yaş üstü için gereksiz tavsiyeler.
götünüz yiyorsa ameliyat olun felç kalma riski sizi kasmıyorsa 15 santim uzatıyorlar.
sozluk yazarlarının boy ortamalasının 1.80'den fazla olduğunu öğrendiğimiz başlık.

bir de yatarken, kalkarken boylu boyunca esnemek eklemleri açtığı için ciddi oranda işe yarıyormuş. ve tabii süt, yoğurt, peynir üçlüsü.
süt - düzenli yaşam - kalsiyum içeren besinler ve 197 cm boy.
basketbol oynamadım ama herkes keşke oynasaydın diyip duruyor.

bu arada : (bkz: mal beyanında bulunmak)
13 yasindan beri sigara ve 1.87 boy. yani illa sut, peynir kasmaniza gerek yok gencler, akisina birakin. inceldigi yerden kopsun.
en önemli hareketlerden biride tavana değmeye çalışmaktır. smac vurmaya çalışmaktır. potaya asılıp bir süre orada öylece kalmaktır. çünkü hiç değemediniz çembere dokundugunuzda bunun işe yaradıgını görüyorsunuz ve kendinize güveniniz geliyor. bunun dışında bir süre sonra smac vurabildiginizde ise artık siz lebron james oluyorsunuz.
süt olayı yalandır. genetik bi olay gibi geliyor daha çok bana. yok tavana zıpla, esnet, geril, süt iç falan filan... bana niye olmadı arkadaş? süt ürünlerini felaket tüketirdim, zıplama desen yerimde durmazdım. sonuç; 172 santimetre. demek ki neymiş, herkese yaramıyormuş. 21 yaşında kaldım lan böyle!
boy uzatma davası fasa fisodur, nasılsanız öyle kalın, sizi beğenmeyip dışlayacak değiller.
şahsen ben kulüpte futbol oynadığım halde 1.63 boyum vardı ama fiziğim çok güçlüydü. rb ve dmf nin vazgeçilmeziydim.(cm ciler iyi bilir)

hem sadece boya gitmek iyi değildir, kas daha da lazım...
kemikler arasına çubuk koymak suretiyle uzatmak mümkün emme erkeklerde boyu 140 cm in altına olana yapıyorlar bu işlemi. haa vardır taşşaklı tanıdıklarınız o zaman yaptırırsınız.
ters intihar edin.

la şimdi bunu ters anlarsınız. başıma kalırsınız mazallah.

basket oynayın basket. en temizi. hayati tehlikesi yok en azından.
kaynağını net olarak hatırlamıyor olsam da, yüzme sporu ile uğraşanların da omurlarının arasındaki mesafenin bir miktar artması sebebiyle, 2-3 santim kadar daha uzun boya sahip olabilecekleri belirtilmekteydi.
biraz can acıtsa da gerdirme aleti bir çözüm olabilir.
görsel