1. 1.
    Bilinen bir gerçektir. izmir gibi şehirlerde otobüs ve diğer kapalı mekanlarda bu kokuya istemeden çokça maruz kalınır.

Temizlikten haberiniz yok mu lan sizin. Ne duş alıyorlar ne de duş aldıklarında gusül alıyorlar. Rezil cenabetler.
    14 -11 ... afet hoca geliyo ihihi
  2. 2.
    boy abdestli olduğunu bildiğim kişiler de öyle kokuyor. bunun abdestle bir ilgisi yok ama abdesti bekleyip 15 günde bir yıkanmakla ilgisinin çok olduğunu düşünüyorum. abdestten abdeste vücuda su değerse kokar hatta kurtlanır insan.
    5 -1 ... deepsees
  3. 3.
    beygir olmasın.
    atlarımızın kötü koktuğuna hiç rastlamadım. bakımlı ve temizler.
    boy abdesti derken banyo alışkanlığını kastediyor olabilir. temizlik alışkanlığını, kişisel hijyen şartlarını boy abdestine sıkıştırmak ilginç olmuş. dar bir bakış açısı.
    anafikir olarak herkes temiz olsun demek istiyor sanırım.
    6 ... nanautzin
  4. 4.
    ibretlik tespit.
    Metrobüse sabah binince kokan pek kimse olmuyor ama akşam binince nefes alınmıyor, demek ki gündüz işte paso pompa yapıyorlar.
    Müslüman olmayanlar zaten vücutlarına taş sürüp temizleniyorlar güya, sabun, şampuan felan nedir bilmiyorlar.
    3 ... dalya rock yazar
  5. 5.
    yıkanın amq. harbi leş gibi kokuyorsunuz. şimdi havalar da ısınıyor, bırakın toplu taşıma araçlarını, yanınızdan geçerken bile at çiftliği gibi kokuyorlar. sorsanız delikanlılığa b.k attırmassınız, temizliğe gelince sizden kötüsü yok. adam olun sersem herifler.
    ... rockonbaby
  6. 6.
    beyni bok dolu ve bok kokan salak beyanı.

izmir izmirliler diye geber lan ! *
    3 -2 ... he gulum he he de gitsin
  7. 7.
    cuma namazında etraf hiç leş gibi ayak ve ter kokmuyor dimi ? anlıyorum.
    1 -1 ... d4rk minister