bugün

borusan'ın orkestrasıdır efendim.avrupa da ve dünyada başarılar kazanmışlardır.1993'de oda orkestrası olarak kurulmuşlar.1999'da da senfonik bir orkestra olmuşlardır
yakın bir zamanda, aralarındaki iki parlak gencin yurtdışında eğitim görebilmesi için cem yılmaz şefliğinde konser vermiş orkestra.
perşembe günü lütfi kırdar sanat merkezi nde sahne alacaktır.

cem yılmazla beraber sözlük başlığı olabilmiştir. oysaki salondaki 1000 kişi öksürmek için arayı bekler ve küçük molalar öksürük tufanı ile geçer. nefesini tutup izler kimisi. kimisi de hiç bir şey anlamaz.
cem yılmazla magazin haberlerinde bile kendine yer bulan orkestradır.
''borusana girmiş çalışıyo'' şarkısını söyleyen ekiptir.

(bkz: (vid #13766) )
içerisinde çok tatlı ve sempatik olduğu kadar şirin seksi kadınları barındırırken karizmatik fakat hırçın bakışlı maço ama heteroseksüelik meteor erkekleri barındıran orkestra. ayrıca (bkz: filarmoni)
anadolu ezgilerini içerisinde barındıran tef,ney gibi muhteşem çalgıları da içinde bulunduran orkestra.
(bkz: bifo & cmylmz mozart senfoni no 25)
çoğunluğunu genç müzisyenlerin oluşturduğu avrupada iyi işler başarmış türk orkestrasıdır.
16 ekim 2012 de yeni sezonunu başlatacak olan orkestradır. Senfoniye aşık kişilere şiddetle tavsiye edilir.
tek rakibi elazığspor'dur.
ali poyrazoglu'nun konuk sef olacagi 11 aralik aksamini enfeslestirecegine inandigim orkestradir. sonrasinda, cem yilmaz'in tekrar konuk sef olacagi da cabasi. * (bkz: sevincten ucmak)
kendilerine borusan türkü orkestrası kurmalarını da tavsiye ediyorum.
bugun "kentin karmasasinda iki piyano" eserleriyle kendine tekrar asik eden, deyim yerindeyse lutfi kirdar'i yikan orkestra. alkislari daim olsun.
güncel Önemli Başlıklar