1. 1.
    borla çalışan bukalemun tank
    konyalı bilim adamları tarafından 6 günde üretilmiş, ıraklı taklidi yapabilen tank.
    28 -6 ... sessizdeydi duymamisim
  2. 2.
    (bkz: konlayı bilim adamları)

türk bilim adamlarından farklıdır zaar. böyle bir şey varsa tabiki de gurur duyarız. ancak birileri yine götünden sallıyor gibi.
    16 -3 ... lipsos
  3. 3.
    borla çalışan bukalemun tank
    24 -1 ... zeusun eltisi
  4. 4.
    Troll yapmış diyen arkadaşlar üşenmesin ilgili twitter hesabına bir baksın.
    6 ... mbks
  5. 5.
    sabah sabah kahkaha attıran tanktır.

konyalı bilim damları borla çalışıp renk değiştiren, ıraklı taklidi yapan tank yapmış hahahahassiktir ya.

konyalı bilim adamları hahaha, etli ekmek ile yapmışlar değilmi hahahaha.
    boşluğuma geldi, gülmem geçene kadar başıma ağrıdı amk hahaha, konyalı bilim adamı diyor hhaahah.
    23 -3 ... gold tab gibson
  6. 6.
    Trol hesap değil. %100 yerli ve milli mal beyanı. Hamd olsun akdavarlar yine şaşırtmadı.
    13 ... enkidu1986
  7. 7.
    (bkz: arzu parlak)
    3 ... sessizdeydi duymamisim
  8. 8.
    ağlatmıştır. iki gözüm iki çeşme amk.
    4 -1 ... teflon
  9. 9.
    O kadar arap var ki, ülkede tank bile arap taklidi yapabiliyor.

Gülsek mi, ağlasak mı dersin?
    8 ... muhendis tarihci
  10. 10.
    Bursa TV spikeri Arzu Parlak, Twitter hesabından yaptığı, "ABD’nin kuklası Barzani’nin yaptığı sözde referandumdan sonra halkın adamı Recep Tayyip Erdoğan çok gizli bir plan üzerinde çalışmaya başladı. Reis Konyalı bilim adamlarını külliye’ye davet etti. Ve daha önce hiçbir ülkenin cesaret edemediği tamamiyle borla çalışan bir tank yaptırma emrini verdi.

http://www.cumhuriyet.com...ource/DV2l10KWkAAeMQx.jpg

Konyalı bilim adamları 6. günün sonunda tüm dünyayı kıskandıracak bir tank yapmışlardı. Bu Tank bukalemun lakaplı boya değiştirme özelliğine’de sahiptir. Reisin Emriyle Türk tankları Irak tankıymış gibi Kerkük topraklarına girdi"

aferin diyorum ''terbik'' ediyorum...öpüş.

işte türkiye ülkesinin geldiği durum. insanın havsalası almıyor. bunu yazan ya yazdıklarına inanıyor egemen bağış gibi sallarım iki ayet bakara -makara yerler misali , bu millet keriz ne yazsam iinanır belki bir makam kaparım diye düşünüyor. el san'atının merkezi bursa ne hale geldi.

not; savaş tankı belirtmesini bilhassa yazdım çıkar bir mal şakirt olayı başka yere çeker. hatta bu kafayla su tankı yazar.

(başlık benden evvel açıldığından kendi başlığımı silip buraya aktardım entry'i)
    5 ... baris hemen simdi