bugün

▪︎ Breaking news ▪︎

BBC, ingiltere Başbakanı Boris Johnson'ın koronavirüs (Covid-19) testinin pozitif sonuçlandığını bildirdi.
kraliyet ibneliğine bulaştırmıştır. hak etti
ölmezse inanmam. net.
sürü bağışıklığını savunurken sığır psikolojisi ile hastalığa yakalanmak...
virüs ilk avrupaya sıçradığında 12 yaşında çocukların aklına gelmeyecek bir yöntem öneriyordu vatandaşlarına. allahın sopası yok derler ama var sanki.
memnuniyet verici gelişmedir.
bu daltarak Koronavirüsle ilgili ingiltere'de virüsün kontrollü olarak yayılmasını hedefleyen 'sürü bağışıklığı' politikasını benimsemiş ve savunmuştu...
ingilizler buna çok pis kayınca bu politika terk edilmişti.

not: eh!!! boris "sürüye" katıldığına göre sıkıntı yok demektir. dilerim tez zamanda sen ve senin gibi salgına sebep olan tüm yavşaklar "sürüye" katılır ve dedlerinize kavuşursunuz...
memnuniyet verici gelişmedir.
bu daltarak Koronavirüsle ilgili ingiltere'de virüsün kontrollü olarak yayılmasını hedefleyen 'sürü bağışıklığı' politikasını benimsemiş ve savunmuştu...
ingilizler buna çok pis kayınca bu politika terk edilmişti.

not: eh!!! boris "sürüye" katıldığına göre sıkıntı yok demektir. dilerim tez zamanda sen ve senin gibi salgına sebep olan tüm yavşaklar "sürüye" katılır ve dedelerinize kavuşursunuz...
Halkla teması olmayan metroya binmeyen markete gitmeyen fabrikada çalışmayan insanların bile virus kapması oldukça sinir bozucu ..bu iş söylenilenin çok ötesinde bir biyolojik silah olma ihtimali benim gözümde ağırlık kazanmaya başladı doğal bir virus bu kadar güçlü olamaz.
10 yıllık ateist olarak diyorum ki allahım sen konuyu biliyorsun yarabbim amin.
görsel
türk geni var bir şey olmaz.
Herkesle el sıkışıyorum deyip önemsemiyordu kendisi. Prens Charleste yakalananlar arasında. Bu adamlarda bile pozitif çıkıyorsa her gün otobüsle işe gidip gelen halkımıza geçmiş olsun.
güncel Önemli Başlıklar