bugün

Askerdekilere söven pkkalılara sosyal medyadan gönderme yapan kişiler.
daga cikip iki poz verip prim yapmaya calisan bir kadini pohpohlayarak gune baslamislardir.

(bkz: geldi yine tipini siktigimin)
(bkz: eksilenmekten bıkmayan yazar)
benim la bu.

görsel
türk halkının çoğunluğu bu saçma sapan uydurma bordo berelilere inanır. ulan orospu madem böle gücün var neden 400 tanesini dağa salmıyon 2dk halletsinler. bu yazıyı kimse beyenmiyecek biliyorum ama sonuna kadar yazacağım. lan gerizekalı halkım senin beynin varmı internete yaz top 10 special forces bak bakalım 1. de SAS mi var maroon berets. bizim baştaki piçler halkı kandırdı bu zırvalarla internette paylaşıolar bordobereliler 5 kez birinci oldu. 5 kez dereceye girdiler o kadar. her taraf cahil kokuyor.
Dünya onlar için dönüyor sanki şu sıralar, ama bu uzun sürmez; olaylardan sanki zevk alıyomuş gibi tepkiler verirseniz o yılan sonunda sizi de sokacaktır.
görsel
Şu an kuzey Irak'a karşı operasyon planları yapmaktalar.

(bkz: Bekledim de gelmedin)
https://www.youtube.com/watch?v=2yeD8JhCWmA
hadi bakim burdan vatan severliğinizi gösterip ülkenin çevresinin, insanının, sahip olduğu her şeyin ağzına sıçın.
2013-2017 arası sosyal medyanın bitki örtüsü.
bunların amacı sadece prim yapmaktır, genellikle türk bayrağı paylaşıp altına özlü sözlü laflar yazarak prim yapan veletlerden oluşurlar, klavyeden vatan kurtardıklarını sanırlar. çözüm süreci ve terörün artmasından sonra sayıları baya bir artmıştır. şimdilerde çoğunluğu ülkenin durumuna üzülüp hükümete sövmektedirler.
bir de bunların mümin klavyeliler versiyonu var ki akıllara zarar. genellikle sosyal medyada yorumlara 'allah desem kaç kişi beğenir' ve ya 'müslüman kardeşlerim beğensin' tarzı yorum yazıp beğeni ve prim toplamaya çalışırlar. gerçekten ülkenin gençliğinde psikolojik bir sorun var ama çözemedim.