bugün

gece gece kahkaha attiran anektodlardir. aynen kopyaliyorum bir tanesini.

baslik: (bkz: türkiye işgal edilse yazarların yapacakları)

--spoiler--
düşmanın tamamını ya da büyük bir bölümünü tek seferde imha edecek bir plan hazırlamakla işe başlardım. asimetrik savaş yöntemlerini uygulayıp düşmanı geldiğine geleceğine pişman etmek için gece gündüz çalışırdım. hiçbir şey yapamıyorsam dişe diş çatışırdım.
t:ülkenin istila edilmesi halinde yapılabilecek müdahalelerdir.

--spoiler--

adam mukemmel bir taktiksel deha olmasinin yani sira muhtesem bir asker. asimetrik savas yontemleri diyo lan dsdlisdjfdsilfjsdf. allahim az kaldi yere yaticam gulmekten. arkadaslar bana birseyler oluyor. cok fazla call of duty oynamayin bunyeye zarar olm.
"Oğlum Türkiye dünya özel birlikler sıralamasında birinci sırada."

Heceleme yarışması mı ulan bu? Kim neden daha iyi bir özel silahlar ve taktikler takımı varken bunu açıklasın?

+Hey beyler. Benim özel tim operasyonlarda Lazer nişanlı m4a1 ve 2 kat kevlar kullanıyor.
-Ha bunu söylediğin iyi oldu çünkü artık sana karşı önlem alacağım.
+Ha! Bebi alt edebileceğini sanıyor olabilirsin ama daha tüm numaralarımı görmedin bayım!
-Mmhm. Başka nelerin varmış?
+Göz yaşartıcı gaz!
-"Göz yaşartıcııı gaaaz" tamamdır başka?
+Uydu takip sistemli termal kamera
-".. kamera" buna biraz çalışmamız gerekecek.
+Efendim?
-Yok bir şey, başka var mı? Mesela sana güney cephenden saldırsam ne yaparsın? Bence öyle mal gibi kalırsın.
+Hah! Bu konuda da yanıldın dostum (?) Güney bölgemde en iyi askerlerkmi yetiştiriyorum. Uzun mesafeli taaruz tüfekli en iyi komandolarım orda. Yükseltili bölgelerde keskin nişancılarım var.
-"Dağlara dikkat." Tamamdır hepsi bu kadarsa gidiyorum.
+Olursa bi internet sitesinden açıklarim. Ama altına sen de seninkileri açıkliycaksın.
-Ha tabi olur.