bugün

facebook, twitter gibi platformlarda haberlere çıkmayanı, dünyada dönen işlerin arka yüzünü kısacası real dünyanın deep webini öğrenmek isterseniz takip edebilirsiniz.

not: sır içerir. ;)
Hastayım lan bu hesaplara. Amcam 12 yıl bifiil operasyonel olarak görev, 2 yıl da general olarak bu yapının komutanlığını yaptı ama bir kez ağzından kelime duymadım “biz şöyleydik böyleydik” diye. Bu gibi gerizekalı sayfalar yapının kalitesini yerlere seriyor. Anca sıvazcı yoklama kaçağı tayfa beğenir bunları.
tahmin edilen gibi bordo berelileri anlatan 2.sınıf ergenlerin takip edeceği bilgiler yok. sadece gerçekler var. dünyada olup biteni aylar hatta yıllar öncesinden öğrenmek isterseniz bordo bereliler yörükten öğrenebilirsiniz.

tahmin değil keşif içerir.
(#38369898)

Bak güzel kardeşim, allah cezanı vermesin senin. Şöyle iddialı konuştuktan sonra sayfaya bir bakayım dedim, şeylerden farkı yok, hani şu "allah desem kaç yüz kişi beğenir" sayfalarından.

Senin ordu ile en ufak bir bağlantın yok. Belki yeni mezun bir uzman ile akraba olabilirsin, eski personel ile uzaktan yakından alakan yok.

Tabi bilmezsin, bundan bir 10-15 yıl kadar önce orduda "ya baki entel baki" cart curt diyenleri barındırmazlardı. Mevcut idare sizi şımarttı, şimdi gelip saçma sapan yazılarınızla kendinizi ökk personelinizi hissediyorsunuz.

Sonuç olarak; saçma sapan bir sayfa. Takip etmeyi bırakın, bakmaya bile değmez.
gecen yildan beri ara sira baktigim sayfa.
gercegi soylemem gerekirse yazdiklarindan hic birsey anlamiyorum. adam bilmece gibi. takipcileri ile maytap gecdigini dusunuyorum.