1. 1.
    Malum sahşın iktidarında bakanlık yapmaktadır. Bordan yapılan camla borcamı ayırt etmek için margarinden bir molekül fazla bir beyne sahip olmak yeterlidir. Bu minvalde açıklama yapan birisi Nepal katmandu büyükşehir belediyesi'nde belediye işçisi bile olamazken, bulunduğumuz coğrafyada enerji ve tabii kaynaklar bakanlığı görevini ifa etmektedir.

Şaşırdık mı? Hayır.
    4 -2 ... zall bana halleniyor
  2. 2.
    https://scontent.fist2-1....3b36be66d&oe=5BC3347A
    4 ... timur cengiz hulagu
  3. 3.
    enerji bakanı olarak değil, erdoğanın damadı olarak yaptığı bir açıklama. yoksa zimbabwenin enerji bakani bile böyle saçma bi konuşma yapmaz.
    2 ... comarlarin korkulu ruyasi
  4. 4.
    ben taşşak geçti sanıyordum baya baya demiş bunu.
    2 ... flat head
  5. 5.
    (bkz: bakanın dalga geçtiğini anlamayan fino)
    -5 ... masklavi
  6. 6.
    (bkz: her rezilliği savunan mal çomar)
    6 -2 ... mel mel bakan gibson
  7. 7.
    devlet ciddiyetini ayaklar altına almak için gıda tarım h. bakanı ile yarışan bakan. millet gelen zamlarla nasıl idare edeceğini düşünedursunlar, bu beyefendiler sözde espri yapıyor.
    1 ... ateori
  8. 8.
    bordan yapılıyo tabi amk, kordan mı yapılacakdı!
    koskoca enerji doçent profesörü bakandan daha mı iyi bileceniz.
    2 ... 0fu0
  9. 9.
    Kendisi yüzükler müzükler bol para geziler yatlar vs. keyifli olup espri patlatabilir ama zorlu hayat şartları bizim milletin götünde patlıyor, Onlara sahip çıkacağına ülkenin hali çok müsaitmiş gibi şovmenlik yapıyor sayın bakan.

Ama suç onda değil aslında; boklarını yeseler dahi aaa ne kadar tatlı bir çikolata bu diyecek olan yalaka ve ahmak akçomarlarda.
    3 -1 ... asuregibisurat
  10. 10.
    Ancak ahmakların hâlâ goygoyunu sürdürebileceği mesele.

Bak güzel kardeşim; muharrem ince’nin bahsettiği bordan ısıya dayanıklı can yapmamız lâzım diye nitelendirdiği cam çok eski bir teknolojidir. On yıllardır evlerimizde kullanılan ısıya dayanıklı borcam gerçekten de bordan yapılmaktadır.

Bakanla alay etmiyorsunuz şu an tamamen kendinizle alay ediyorsunuz maalesef.

Edit; bor madeni işleniyor Türkiye’de kimyasal hâle çevrilip yarı mamül olarak satılıyor.

https://www.google.com.tr...-servet-islenmiyor-mu/amp
    3 -4 ... lightsaber