bugün

beynimden vuruldum..
Maldır.
https://www.birgun.net/ha...rettik-coktan-219374.html

albayrak'ın kayınbiraderi bilal erdoğan'dan da aynı cehalet süzüldü bugün.
bilal erdoğan; "bor karışımlı camdan üretilen sıcağa dayanıklı cam, evlerimizde kullanıyoruz ya"

yahu bay bilal, neyini anlamıyorsun? borcam direkt bor'dan üretilmiyor!
borcam borosilikat'dan üretiliyor ve türkiye'de borosilikat üreticisi yok.
yok borosilicate companies of turkey,
yok borosilicate manufacturers in turkey,
varsa söyleyin. şu firma türkiye'de borosilikat üretiyor deyin. borosilikat nedir bilmeden enişte albayrak - kayınbirader bilal aynı borcamı geveleyip duruyorlar. bor madenini ihraç ettiğinde fransa'dan çin'den aldığın paranın mislini, onlardan borosilikat ithal etmek için ödüyorsun!
Borcam bordan yapılıyorsa, paşabahçe paşalardan mı yapılıyor? Bebe yağı konusuna da girsek mi?
@LutfuTurkkan

not: ben de şu penisilin konusuna bir girsek diyorum.
Bebe yağının bebeklerden yapıldığını söylesin biri ona. *
borcam'da kullanlıan borosilikat'ı fransa'dan ithal ediyoruz. yani bor'dan borosilikat üretemiyoruz ama borosilikat dan borcam üretiyoruz. eskişehir'den bor çıkartıp fransa'ya 5 liraya satıyoruz. fransa bor'u bizden alıp borosilikat'a dönüştürüyor ve bize 10 liraya borosilikat satıyor. biz de övünüyoruz ki fransa'ya bor ihraç ediyoruz! mâlesef 67 ülkeye bor ihraç ediyor olmamız bizi, topraklarından çıkardıkları petrolü alman shell'e ingiliz bp'ye fransız total'e satan araplardan farklı kılmıyor.
görsel
Şunu da şuraya bırakayım.
enerjisini yanlis yerlerde harcayan nurtopu gibi bir enerji bakani.

genetigiyle oynanmis bu tip kisirlastirilmali. kitleler bu ve bunlar gibilerine maruz kalmamali.
Konuşma yaptığı kitleye yönelik olarak değerlendirirsek bana anlamsız gelmiyor. Orta zekalı anadolu halkı için ısıya dayanaklı çam konseptini somutlaştırma adına bor kullanılarak üretilen bir mamül ve ısıya dayanıklı cam örneği vermek demek yalan söylesem başım ağrımaz demek.

the truth, the whole truth and nothing but the truth şeklinde yaptırılan mahkeme yemininde olduğu gibi politikacılar bence sadece gerçeği, tüm gerçeği söylemeli ve gerçekten başka bir şey söylememe yemini etmeli.
bu bağlamda bor yağı hakkında yapacağı yorum da merak konusudur.
birer geri zekalı ya da okuma alışkanlığı olmayan bireyler olduğunuz için haberin içeriğini okumamışsınız.
zaten bu tarz camı üretiyoruz. biz savunma sanayide yakıt kısmında kullanmayı planlıyor ve yatırım yapmaya başlıyoruz demek istemiş.
chp'nin çomarları da sizlersiniz sanırım.
Bu adama ülkenin enerjisini teslim ediyoruz işte bana teslim etseniz daha iyi yönetirim.
Sacmalamak nedir nasil yapiliri canlandirmis.

Senin sifatina sicayim beyinsiz.