1. 1.
  türk siyasetine yön veren insanların müsaade ettiği amerika ve çıkar ortakları tarafından planlanmış oyunun bir diğer parçası olan kürt göçüdür. bilinçli bir şekilde yapılmaktadır ve suriye sınırındaki kürtler, türkiye'ye getirilip yakın zamanda örneğin 1-2 yıl sonra siyasi sığınmacı/mülteci hakkı tanınıp vatandaşlık kazanacaktır. bu planlı harekete izin verenleri tarih affetmeyecektir.

  yakın tarihimizde 1991-1992 körfez savaşının yarattığı 1.000.000 kuzey ırak'lı göçünün başımıza açtığı pislikleri gören ancak buna hala izin verenlerin akli sağlığında şüphe ediyorum.

  bop için hizmette sınır yok durmak yok yola devam türkiye! yazıyı ve detayları burada bulabilirsiniz.

  http://turkmucadele.blogs...e-snr-yok-planl-kurt.html

  bop için planlı kürt göçü uygulanması
  47 -2 ... kurtcebe noyan
 2. 2.
  standart amerikan emperyalizminin uygulamasıdır. 1991'de yapılan planlı stratejik saldırının aynısı yapılmaktadır. Türk milleti uyumakta batıda olan bitenlerden habersiz hayatını sürdürmektedir. Hatay, Antep ve Kilis illerinde Kürt nüfusu şişirilmektedir. 10 yıl sonra yapılacak "türkiye bölünsün mü?" referandumuna hazırlıktır bunlar! türk milletini güneydoğudan soyutlamak için psikolojik harptir.

  farkına var Büyük Ortadoğu Projesinin eş başkanı olduğunu söyleyenler sana daha neyi itiraf etsin? suratına karşı illaki "sen aptalsın" mı desin?

  bop için planlı kürt göçü uygulanması

  bu sözü erdoğan vermedi mi? kürdistanı tanıyacağız diyen bir t.c başbakanına oy verenler kendilerinden utanmalıdır! vazgeçin ihaneti fark edin!

  bop için planlı kürt göçü uygulanması

  Amerikan projelerine hizmet etmeyin.
  22 -4 ... kurtcebe noyan
 3. 3.
  suriyeli askerlere cep harçlığı verildiğini öğrenmek ilginç ayrıca amerikanın bölgedeki çıkarları söz konusu olduğunda aynı ırakta yaptığı gibi bunu yapabileceği bir kürt göçü stratejisidir.
  6 ... alpkaanarslan
 4. 4.
  30.000 mültecinin Türk Milletine bedeli 300.000.000 türk lirası * "üçyüzmilyon" dur.

  peki türk işçisine emekçisine verilen maaş ne kadardır? önümüzdeki ay itibariyle 739.80 türk lirasıdır! biz elin mültecisine bakmak zorunda mıyız?

  bop için planlı kürt göçü uygulanması
  15 ... kurtcebe noyan
 5. 5.
  büyük projeler bazen gelir tırmalar. bakalım bu proje ne kadar büyük!
  1 ... erkenotenhoroz
 6. 6.
  son hız devam eden kürt göçüdür.

  hükumet son açıklamalarında yeni vergiler geleceğini söylemiştir tabi nasıl bakacağız bunca adama! dayan elektrik, su, doğalgaz faturalarına! dayan sigaraya alkole! yeni vergiler lazım bu kekoları doyurmamız lazım! kaynak lazım lan kaynak!
  5 -1 ... kurtcebe noyan
 7. 7.
  ''ve tabi ben özellikle diyarbakır'a çok farklı bakıyorum. yani diyarbakır, istiyorum ki şu anda yani amerika'nın da hani düşündüğü büyük ortadoğu projesi var ya genişletilmiş orta doğu, yani bu proje içerisinde diyarbakır bir yıldız olabilir, bir merkez olabilir.'' recep tayyip erdoğan
  5 -1 ... nasyonalsosyalist
 8. 8.
  http://www.hukukihaber.ne...er-isyan-etti-h25777.html

  yüz verme yetime gelir koyar götüne durumu yaşanmıştır. 4 polis bu mülteciler tarafından yaralanmıştır.
  3 ... kurtcebe noyan
 9. 9.
  en son 525 suriyeli daha bu göçe katılmıştır.

  http://haber.mynet.com/52...ye-sigindi-641407-guncel/
  3 ... kurtcebe noyan
 10. 10.
  buna rağmen hala akp denilen amerikan maşasını savunan insanların olduğunu gördüğümüz olay.
  adamlar yakında ülkeyi bölecek ''halk böyle istiyor kardeşim'' dediklerinde bile bu insanları savunacak insanlar olacak.
  lan gerizekalı ülkeni bölüyorlar, hala ''kemalist türkiye yıkılacak, yeni osmanlı, 2023, yeni türkiye'' yalanlarına inanıyorsun.
  kandırılmış bir insanı kandırıldığına ikna etmek kadar zor bir şey yokmuş sözlük.
  7 -1 ... un prophete