bugün

nazar boncuklu, sipsi boncuklu, siki boncuklu, boku boncuklu modelleri bulunan sütyen askıdır.
sıçıp bokunda boncuk bulan derya baykal'ın "bunu da değerlendirmeliyim" diyerek icat ettiği saçmalıktır.
yazın çok görüyoruz biz bunlardan. * * *
incikli boncuklu kadın programlarının piyasaya el altından sürmüş olduğu ürüne verilen ad. Son derece boncuklu olduğu ve varsa küçük bebeklerin annelerini emme ihtimaline karşı tehlikeli bulunan ve yavaştan piyasadan kaldırılan üründür.
(bkz: geçen gün yine sevişiyorum)
öhm.. bir çeşit kadın iç çamaşırı aksesuarıdır.
yazın takılan sütyen askısı çeşididir.

sanki bu askı takılınca sütyen taktığınız belli olmuyor. ya da askılı sütyen kullandığınız. memişlerinize güveniyorsanız askısız sütyen kullanın. yoksa omuzları açık bırakan kıyafetlerden uzak durun.

herkes haddini bilsin canım. şimdi ben tanga giyip denize girsme hoş olur mu? lütfen ama.
klasik kezban aksesuarı. mantıksızlık diz boyu.
kullananlar çok hoş göründüğünü yada ne olduğunun anlaşılmadığını mı zannediyorlar bilmiyorum ama çok basit ve kötü durduğunu biliyorum.
work and travel'la amerikaya giden komşu kızımızın söylediğine göre oaralar da bunlardan yokmuş, varmış da internetten 25 dolara satlıyormuş, bunun ticaretini yapmak iyi kar getirirdi haa, burada en fazla 2 lira.
güncel Önemli Başlıklar