bugün

Sıcak yaz günlerinde harika bir meşrubattır. Çok güzel içimi var.
Bir Efes yada Tuborg değildir, favorim Amsterdam.
gurbette insanın aradığı biradır.
her boku çok bilen kekoların gömdüğü bira. seviyoruz biz kardeşim size ne ak kırmançileri
Benim sevmediğim bir tadı var, muhtaç kalınmadıkça içmem.
Buna para verip içeceğinize sade maden suyu için daha iyi lan. Kafa yapmak için içiyorum diyorsanız bomonti kafa yapmıyor ki amk. Bomonti olsa olsa biracık olur. Seyreltilmiş sidik benzetmezini biraz abartı buluyorum daha çok seyreltilmiş bira denebilir.
seyreltilmiş sidik. buna bira demek gerçek biralara ağır hakaret olur.
Vallahi Anadolu grubu bile bu kadar iyi reklamını yapamazdı. Helal olsun behzat ç. Diğer pilsener biralardan hiçbir farkı olmayan şeyi, insanlara hayatın formülünü bulmuş gibi gösterdin.

Not:Efes malt.
Tahminim üzerine sofar sound'un sponsorluğunu yapan bira markası.

Tuborg gold ile denediğinizde daha tuzlu gelir. Jack daniels gibi şişirilmiş balondur.
feministlerin cok sevdigi bira.
behzat ç. izlerken diziden etkilenip aldığım ve sonra bağımlılık yapan bira. 2009'dan beridir devam.
abdülhamitin ruhuna değsin.
sevgilinizi işetin şişeleyin onu için daha iyi.
başlığı okumamla canımın istediği biradır.
fazla hafiftir hatta sudur o, bira olsa duramazsın.
http://www.sozcu.com.tr/2...ne-baslanan-icki-1133784/
taksim'de mekanlarda satılanların hepsinin içinde yüzde 50 si su olan biradır. şişe ile isteyin.
Damak tadıdır kimse kimsenin hayatına karışamaz ama Behzat ç. Gibi görece anti kapitalist bir dizide ürün yerleştirme ile genç kesime pazarlanması da ayrı bir ironidir.
hafif içimli efesten on kat falan güzel olan biradır.
behzat ç'ye saygım sonsuz ama dandik biradır, ben sevmem. zate hep ergenler içiyo amk bi bu bi de miller.
11 ayımın favorisi. ramazanda ara veriyoruz ilişkimize.
efes extra'nın yanından geçemeyecek biradır.
dışında alkol oranı %4 yazar ama kırmızı tuborgdan daha fazla sallar.
Kırmızı tuborg ile yarışamaz bile.
biraların babasıdır.