bugün

adana'da pkk sempatizanlarının yaptığı eylem sırasında, polisleri hedef alarak elindeki el yapımı bombayı fırlatmak isteyen gerizekalı, fırlatamadan elinde patlayan bomba sayesinde parmaklarını kaybetti...*
bugün elinde patlayan malafat kokteyli gibi gün gelecek ve bölücü ideolojileri de içinde patlayacaktır. (bkz: orospu çocuğu)
fırlatırken elindekini bırakmayı unutmuş kişidir. normaldir.
(bkz: darısı diğerlerinin başına)
Çok güzel bir şekilde kendini katletmiş partizandır.
iyi etmiş bir but da ben istiyorum. Elime geçse mangal yapacam ama çiğ de olur napalım.**
(hannibal ı anlamak)
evet, haberi şimdi izledim. parmakları hastanede ameliyatla dikildikten sonra göz altına alınmış. çocuk mocuk demeyeceksin, vuracaksın böylesini. geleceğimiz dediğiniz çocuklar yarın öbür gün vatandaşlarımızı öldürüyolar çünkü.
(bkz: süzme halis orospu çocuğu)
götte patlasa sıkıntı olurdu.
şebek bombayı görse ne yapar alır oynar sağına soluna bakar. karar: yaptığı doğa kurallarına aykırı değil. * *
ALLAH'ın sopası yok denecek olaydır.inşallah hiç bomba atamaz hale gelirsiniz.
kendisi edip kendisi bulmuştur kahrolası pislik.
niye diktiniz koduğumun parmaklarını.
(bkz: allah ın sopası yok)
Pkk sempatizanı olan bir beyinden beklenebilecek bir hareket bombayı bırakabilecek kadar aklı olsa pkk sempatizanı olmazdı zaten.
(bkz: oh olmuş)
çok iyi olmuştur. tank paleti altında ezildiği günleri de görürüz inşallah.
keşke götünde patlasaydı dediğim ibne. bir gün oda olur elbet.
(bkz: abiler duydunuz mu husnu malik in elinde patlatmis)
bombayı attığı devletin hastanesinde parmaklarını diktirmiştir. doktora da helal olsun mu desem ne desem bilemedim. ben olsam yemin falan dinlemez parmaklarını ters dikerdim herhalde. o yüzden doktor değilim sanırım. neyse son bir dilekle bu yazımı sonlandırıyorum. her tarafınız kopsun. ne o sevgi mesajı falan mı bekliyordun?
ne kadar ironiktir ki devlet hastanesinde ameliyat olmuştur. hayır ameliyata alınmasın mesajı vermiyorum. keşke hiç bomba atmasa devletim dese, sevse devletini... bu saçmalıklar bitse. çok klişe gibi durdu ama öyle cidden.
kandırılmış,kullanılmış, ne yaptığını kendisi bile bilmeyen yurdum çocuğu bizim çocuğumuzdur.
inşallah hepsinin başına gelir dediğimiz eylem. hayır rahat nerene batıyor onu anlayamadık.
yurdum çocuğu değil bildiğin orospu çocuğudur. Aksini iddia eden?
içimizin yağlarını eritmiş teröristtir.
devlete bomba atan o el yine devlet tarafından tamir edilecektir. ve o devletin tamir ettiği eller yine devletin bekaasına dönük eylemlerde kullanılacaktır. bu devran böyle devam eder.
(bkz: eline vermişler)