1. ?.
  yeter artık dediğimiz, klasik amerikan polisiye filmlerinde sıkça karsılasılan durumdur. bugune dek o bomba patlamamıştır ve patlamayacaktır, iyice anlaşılmıştır. bir defa olsun insan yanlıs kabloyu kesmez midir? bir ölsenizde zevkle izlesektir.
  5 ... martyns
 2. ?.
  genelde bombayı durdurmaya çalışanların "iyiler" olmasına rağmen, hep "patlasın yaa" dediğim durumdur. artık kimse yemiyo niye hala 1-3 vs. saniye kala durduruyolar anlamış değilim. bi filmde şöyle ağızlı yüzlü bi patlatsalar, en az 5 yıllarını kurtarırlar ama kafa lazım tabi.
  1 ... redwinemania
 3. ?.
  her aksiyon filminde genelde gorulen olay.
  -1 ... hendrix
 4. ?.
  oyuncuların rollerine bakılmaksızın*** cözebileceği kadar basit kalması, bombanın ve bombayı hazırlayanın haysiyetleriyle oynayan eylemlerdir.bir bombasever izleyecinin içinden, bombayı hazırlayanın patlama saniyesi olarak 1 sn yi ayarlamasını gibi düsünceler geçirmesi muhtemeldir.
  4 ... kalıbının sabunu
 5. 1.
  aslında kimsenin fark etmediği bir gercektir. bombadaki o yeşil ya da mavi teli kesmesenizde bomba zaten 1 saniyede duracaktır. bu yüsden rahat olmanız kalp sağlığı açısından önemlidir
  ... cavitas
 6. 2.
  (bkz: yusuf yusuf atmak)
  ... amd
 7. 3.
  zor ölümde çok sık karşımıza çıkan sahne
  -1 ... butcher
 8. 4.
  (bkz: bombanin patlamasina 1 saniye kala durdurulmasi)
  ... painkiller
 9. 5.
  ulan bi kere de ölün yaw amerikalılar dedirten sahnelerden...
  ... aby
 10. 6.
  tanrinin var oldugunu ve tepeden bizi gozetleyerek ''ahahah sadece bi saniye'' diye keh keh diye kiciyla guldugunu hissettiren durum.
  ... paladinius