bugün

Dalga geçilenin aksine iyi resimdir. ismail yk'nın üzerinden prim yapma tutkusunu bi tarafa bırakmalı insan. O resim farktır. adam ben farklıyım, klasik değilim diyor. bundan kime ne lan? Beğenmiyosan yorumlamayacaksın.
o ne bakis öyle. yakti beni.*
(bkz: çılgın çocuk ismail)
ismail yk'nın körebe oynarken çekilmiş fotografıdır.
hele birde ismail yk özel bölümü nde fotoğrafları var ki aman diyeyim , gözlüksüz bakmayın kör edebilir. *
bu şarkıcı bozuntusu , kendi kasetinin gözü kapalı alınması gerektiğini falan ima etmeye çalışmış. kültür karmaşasında bulunan gençliğin bunun gibi şarkıcıların kasetlerini tüketmeleri, bunlar gibi şarkıcıların türemesine sebep olacaktır.

(bkz: can kan)

(bkz: tomakinler)
(bkz: ismail yk allah belanı versin)
(bkz: bomba bomba)
Beni benden alan neredeyse ismail yk ya aşık edecek olan resimdir. *
sanatçının imajmakerına sorulması gereken elzem soru
(bkz: eyes wide shut)
''neymiş lan bu http://www.bombabomba.com denen labunyasal site'' diyen meraklı ve bir o kadar da araştırmacı uludagsozluk yazarları tarafından kolaylıkla farkedilebilecek resimdir.

ismail yk'nın sitesi olan http://www.bombabomba.com isimli sitenin giriş sayfasındaki ,
görsel resmidir.

baktıkça daha derin anlamlar oluşturur kafalarda.

--spoiler--
Acaba neden gözü kapalı??
--spoiler--

Değişik soruları da yanında getirir. değişik olasılıklar vardır. muhtemel olasılıklar;
1- kaseti çıkarttıktan sonra gitti bir yerelere , oturdu ve düşündü. kendisine ''ben ne yaptım? ne pok yedim?'' sorusunu sordu. klibini tekrar izledi. orda adı geçen siteye girdi. baktı ve ne denyo oldugunu anlayıp;
''Allahım bakamayacağım!! ben bunu nasıl yaptım'' dedi , ama iş işten geçmişti bir kere.. sitesine Asfaltı ağlatan abaza , bağdat caddesinde yarışırken motordan düşen labunya , az kalsın 90-60-90 olacaktı gibi değerler coktan kayıt olmustu.. onları yüzüstü bırakamazdı ama bu içinde de kalamazdı , içindekileri bir şeklide dışarı vurmalıydı..webmaster dan rica etti ve bu kendi başına tepkisel resmi koydurdu..

2- bir dahaki kasetinde allahım kör et beni isimli parçayı kaaaaavırrrrrr edecek ve en başarısız coverlar isimli başlığımıza ismini geçirecek. anlayana bunun habercisi olabilir.

3- klasik bomberman ismail. amacı yoktu. hayranlarından az kalsın 90-60-90 olacaktı ona;
-ismailllllll
-evet az kalsın?
-sen gözünde kara bantlarla ne kadar sevimli,yakışıklı,karizmatik,azdırıcı,hayvansal,superdancer,kaseti 100 milyonlarca satacak gibi oluyorrrrsuuuuuun...

dedi ve iso gaza geldi, bu boku yedi...bize de işin felsefesini kaldı..