bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. .
  22 temmuzda olan hadiesedir.. başta herkes ötmüştü yok efendim icraatları bi görün öyle konuşun, peşin hükümlü olmayın diye.. daha sonra el sıkıştılar, yemin töreninde germediler meclisi meğersem bunları madem ağızlarına edicez, şehitlerini küsümsücez bari başta şirin görünelim gayesiyle yapmışlar.. zira icraatları insanda geberesiceler deme isteği uyandırıyor. evet kimse kimsenin yaşama hakkını elinden alamaz, evet öfkeyle kalkan zararla oturur ve evet politikaya şiddet karışmamalı.. yalnız göze göz kaşa kaş ve sabır haddi aşımı gibi deyimleri de unutmamak lazım..
  2 ... hefeweizen
 2. .
  zaten meclisin b.ku çıkmış durumda. gericisi mi dersin, faşisti mi dersin, yoksa amerikancı demokratı mı dersin, hepsi orada. iki milliyetçi grup yanlarına gericileri alarak zaten, ülkenin suyunu çıkarıyorlar bizde burada boş boş ötüyoruz. "tüm gericiler kol kola, hep birlikte amarikaya" diye marşların atıldığı ülke meclisinde millet iradesi bir avuç insana kaldı, peh... sonra biz buradan terör car curt diyelim. olmuyor beyler, kaşımız gözümüz oynuyor. aman dikkat!
  1 ... kisil
 3. .
  bazı yazarımsıların okuduklarını götünden anlaması normaldir. hani derler ya anlattıkların karşındaki insanın anladığı kadardır diye. yauw mhp nere dtp nere.

  (bkz: neyse ya yazmayacağım)
  1 ... cirkinordekyavrusu
 4. .
  ısıtılıp ısıtılıp tekrar servis edilen konudur. böyle şeyler yazmayı hiç sevmiyorum ve yazmadım ama bu başlığı açanın dördüncü nesil olduğunu daha bakmadan anlayabildim. hem dördüncü nesil hem de sözlüğü pek takip etmeyen bir arkadaş ve üstüne üstlük aramaya da inanmayan biri. alt tarafı kıçı kırık bir üçüncü nesilim ama sözlüğü biraz takip etmek ve zaten üzerine onlarca başlık açılmış yüzlerce entry girilmiş bir konunun değişik harflerle tekrar başlık halini alıp önümüze servis edilmesi pek şık durmuyor.
  1 -1 ... istanbul icin efkar vakti