bugün

sinirlendirmistir. and lan bu and. toplasan 20 kelime bile değil. hadi öğrenme kapasiteniz yok ezber de mi yapamıyorsunuz.

hep diyorum yine diyorum, günümüz chp si topyekün formatlanıp yeniden inşaa edilmeli. kürt alevi ne anlar anttan, marştan.

http://www.sondakika.com/...z-yanlis-okundu-11379774/
andımızı bilmeyip andımız da andımız diye göt yırtanlar dır .
gülmek isteyen cehape toplantılarına katılsın .

bedava lan .
alın da gülün bu çakma cumhuriyetcilerin hallerine .

https://www.youtube.com/watch?v=SiE2NZfEu-U
https://www.youtube.com/watch?v=tZaTSJs26EE
sözlükte mod olanlara seslenmek istiyorum burdan. beş sene önce yazım hatalarında bile entry silinirken yada tartışmalarda bile entry silinirken şu yukarıdaki troll adı altında sözlüğün içine edenlere neden bir müdahele yok? ki biri zaten sözlüğün kurallarını her zaman deliyor ama bir şey yapılmıyor.

işinize gelmez ama bu entry de silinir silersiniz başlığa uygun değil diye.
Çok insani bir durum aslında. Kameralar var, insanlar toplanmış. ilkokulsa ezberlediğin bir metni okuyacaksın. Ve bir dizeyi atlamışsın.
Cidden insani bir durum bu ve normal.
Şovmenliği yüzlerine gözlerine bulaştırmışlardır. Abi bi tane ırkçı insan yoktur ki beyni çalışsın. Bu video normal o yüzden. Şahsen bir ırkçı ismini söyleyebiliyorsa ona dua edin. Konudan Rahatsız olanlar da modlara seslenmiş güldüm valla.
Bir işi de dogru yapin be...
ırkçılığı sizden öğrenecek değiliz dinci faşistler.
adlarını söyleyip söyleyemedikleri merak konusudur.
hiç çalışmayan saatin bile günde iki sefer doğruyu gösterebildiği dünyada günümüz chpsinin neyi doğru yapabildiği sorusunu akla getirmiştir.

yazıklar olsun size, milletin yalınayak kurduğu partiyi rakı mezesi edip kendinizi de rezil ediyorsunuz. bi de gelip Atatürkçülükden bahsedip caka satıyorsunuz. destekliyorum rtenin elinizden gelir kaynaklarınızı almak isteme politikasını, zira o yüce insan, büyük Atatürk, o paralarla kafa bulun diye vermedi size onları...
klasik chp yönetimleri derim.

Şu yerel yönetimlerdeki donanımlı adamları görevlendirmek konusunda niye direniyorsunuz anlamış değilim.

gerçek chp liler partiye bile gelmiyor çoğu yerde bunlar yüzünden.
chp de yerel yönetimde etkili olmak istiyorsan ya paran olacak ya da birilerinin adamı olacaksın.

açık ve net.
"Ülküm, yurdumu özümden çok sevmektir" yanlış okundu dediğiniz buysa, böyle yanlış dostlar başına. Güzel bir yanlış olmuştur. Sevdiğinden dili dolanmış.
Bu cehapeliler çok komik ya. Cehape çok süper ya gelsene.
haberi okuyarak tekrar bir yorum yapmak istedim. anlaşılan bir cümle hatalı söylenmiş. bu hatalı bir davranış. ezbere okuman gerekmiyor kağıttan da okuyabilir bunu böyle bir şey yapmaması gerekirdi. ama yine de çok yanlış bir durum değil. tabi yukarıdaki sözde troll olanlar olayın suyunu çıkarmış.

aynı kişileri misvak adlı çöpün paylaştığı şeyde yorum yaparken göremiyoruz. türklüğü savunuyor gibi yapmayın lan komik görünüyorsunuz.

ayrıca akp lilerin neleri yanlış söylediklerini bildiklerini başlık olarak açsak başka başlık açamayız yer kalmaz. mesela çok dindar cumhurbaşkanı da kendi kanalındaki yani a haberde bir soru cevapta dininin peygamberinin girdiği mağaranın isminj yanlış söyledi. hani her yerde din vurgusu yapan kişi de bunu yaptı hadi yiyorsa ayni şeyleri ona da söyleyin yemiyor değil mi ?
CHP ve CHP'li budur. Beyinsizlik.
Güldürmüşlerdir. Varolsunlar.
güncel Önemli Başlıklar