1. 1.
  bilenler ve yapanlar yazabilir mi ?
  hemen forum falan demeyin lütfen .
  1 ... ganyotcu
 2. 2.
  Kickboks yaparken depük kullanılır boksta ise depük yoktur.
  2 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
 3. 3.
  (bkz: sözlüğü forum sanmak)
  ... bir tirrek sevdim uzaklarda
 4. 4.
  Tekvando bu saydığım sporlardan daha iyi ama tekvandonunda eksik yanları var.
  -2 ... iiiblacktoothiii
 5. 5.
  http://tr.lmgtfy.com/?q=B...boks+aras%C4%B1ndaki+fark
  1 ... kutsal bok bocegi
 6. 6.
  Söylenenlerin dışında Kickbox, Box'a göre çok daha fazla Nakavt ile biter. Ayrıca Kickbox da para yoktur, Box da köpek gibi para vardır.
  ... ride the lightning
 7. 7.
  Boks geneli savunma bazlı bir spordur yumruklarınla hedefine karşı atağa geçersin gerisi gard almak savunma yapmak üZerine kurulu bir spordur. ayaklarını vücut dengen ve yumruklarınla atağına destek olması için sadece sağlam basmak ve dengede durmak için kullanırsın(tekme yasak ) herkese uygundur dolgun vucüt sporudur üst bölge kullanılarak üst bölge sağlam bir şekilde gelişir.burun kırılacak birçok kere ,;yüzün ,kafan darbelere alışacak, en çok sabır ve çalışma gerektiren dövüş sporudur.adam gibi yumruk atabilmek için iki yıl boyunca her gün 1 saat pencikbolu yumruklayanı gördüm .

  Kickboks ince bacaklı fit sporcuların yakıştırıldığı bir spordur, tüm vücut saldırı ve savunma odaklı ama genelde saldırma odaklı kullanılır . Kaval kemiği ve diz sinirlerin bir süre sonra etkisizleşecek ve acıyı hissetmeyeceksin , yumruklarına ilave olarak low kick , high kick ana tekme hamleleridir . 1 yıl kadar yaptığın takdirde fit vücut ve iyi açılabilen ayaklar , sporda dinç ve kıvrak vücut . Antrenman sonrası lanet okuyacaksın ama şunu öğreneceksin sadece spor amaçlı yapmayı, kendini geliştireceksen adam dövmek için değil yaptığın sporunu daha verimli yapmak için .
  ... biraz martin biraz riggs
 8. 8.
  X harfi galiba.
  -1 ... ukulelelelli yar