bugün

yerinde bi transfer gibi görünüyo.ali lukunkuya benzemz inşallah.
hayırlı uğurlu olmasını beklediğimiz transferdir. umarım iyi bir oyuncu çıkar.
yazık galatasaraylının haline ya, sanki pazardan karpuz almış da iyi çıkmasını bekler gibi. ne diyim umarım kelek değildir.
hagi tekrar komisyonculuğa başlamış herhalde.
galatasaraylıyız ama arkadaş hep yapıyor bunu.
güzel futbolu ile herkese parmak ısırtıcak futbolcudur kendisi.

en azından ben böyle temenni ediyorum.
tanımadığım etmediğim adamın transferidir,umuarım iyi oynar.
romanya ekonomisine katkısı bulunacak bir transfer. *
önce gidilip rte nin elini öpmesi gereken futbolcudur. lakin sonrası istikbali karanlık olablir.
tanımadığım fakat sonu misimoviçe benzemesin diye dua ettiğim transferdir.
(bkz: dos santos)
(bkz: jo alves)
(bkz: elano)
(bkz: misimovic)

sözde vizyonumuz avrupa kupalarıyken de gördüğümüz üzere futbol isimle oynanmıyor.
hakkında ne şöyle berbat böyle rezil, ne de şahane topçu, buralar hep entari dolacak, kral olacak yorumları için erken.
önce bırakın adam çıksın oynasın bi yahu.
(bkz: #10563978)
transfer maliyeti olarak etkin kullanılmamış bir paradan bahsedildiği için tartışmalı ve şaibeli bir transferdir.
(bkz: bogdan transferler)
traore alınsaydı keşke bu parayla dedirten transfer.adam drogba olacak be
(bkz: galatasaray ı bogdan çıkaracak oyuncu)
tanınmamış adamları alıp duruyolar yarı fiyatına satıyolar anlamadım ki!?
(bkz: neden hagi) hagi'yi severiz. abimizdir. büyüğümüzdür. efsanemizdir. fakat abi yine yapma şu takıma geldiğinde bir sürü rumen asıllı futbolcu transferi olayını. sana yazık. aldırdığın adam iyidir, kötüdür. zaten tanımıyorum adamı ama bu adam yüzünden bir başarısızlık gelirse ilk senin ipini çekerler. zira senin takımının başında (bkz: adnan polat) gibi bir disiplin abidesi, süper karakterli, dediği dedik, babacan bir başkan var. bilmem anlatabildim mi. ilk senin kıçına basar tekmeyi. arkasınada üç beş çapulcu taraftar alır, seni yuhalattırır. bizans asıllı başkanımız üzer seni. senin üzülmeni isteyecek son kişiyim. son olarak hadi bunlar neyse de, sen daha aldırma rumen topçu. aldırma abi.