bugün

steroid kullanmadığından cinsel performansında * bir eksilme olmayan erkektir.
bi delik var diye hatunum, seksiyim, ona buna laf atarım; haklıyım çünkü a.mım var demekten bir nebze iyidir.
(bkz: arnold schwarzenegger)

görsel
götündeki kas yoğunluğuyla erkekliği arasında doğru oran kurmuş tuhaf insan şeysidir.suplement tüketir sürekli, bu da beyninin normal bir insan gibi çalışmasını egelleyebilir normal olarak.
"erkek dediğin kaslı olur" diyen milyonlarca kadından herhangi birinin yanında yapmaması gereken eylem.
batı'da eşcinsellerin "kabe" olarak gördüğü body salonları (gym) kültürü bir yerleşsin, o vakit hep birlikte seyrederiz erkekleri, hiç mesele değil. "erkek" nedir bir kere: eski yunan tanrısı apollo'yu mu kendimize ölçü birimi olarak alacağız?

insanın vücuduna iyi bakmasının erkek veya kadın olma ile bir alakası olabilir mi? üstelik bedeni korumanın tek yolu kasları toparlamak değildir ki, bunun beslenmesi var, stresten de uzak durmak gerek; "yaşam biçimi" diye karmaşık bir hadise var. "bize erkek desinler" diye götümüzü yırtalım, sonra gelsin kel, göbekli ve bodur bir eleman, falan artist, filan işadamı diye alemde karizma olsun.

diyorsan ki "ben bunu başkaları beğensin diye değil, kendim için yapıyorum", şu halde ben de "yalan söylüyor olma ihtimalin yüksek" diyorum...
güncel Önemli Başlıklar