1. 11.
    bazı osmanlı padişahlarını kendilerini örnek almış kişilerdir.

(bkz: 2 selim)
    2 -2 ... ataturkcu 20
  2. 12.
    arabistan halkini kafes ve ag icinde yasatan orumceklerdir.
    2 ... cenkiss
  3. 13.
    "gerçek islam bu değil"miş...

suudi arabistan? yok gerçek islam o değil...
    kuran kurslarında çoluğa çocuğa çöken hacı hoca takımı? yo o da değil..
    afganistan? kesinlikle değil..
    deniz fenerı? ı-ıh değil...
    ışıd? değil...

islam 600 senedir yeryüzünde mevcut.. asr-ı saadet dışında "işte gerçek islam" diyebileceğiniz tek bir an olmuş mu?

gerçek islam an be an yaşadığımız islamdır, birilerinin fantezi dünyasında yarattığı hayali islam değil.. an be an yaşadığımız islamın da ne olduğu da malum...

bodrumda yüzmilyonlarca dolarlık yatlarda manken sikerken kendi ülkesindeki fakir fukara kadınları recmettiren suud prensleri gerçek islamdır...
    "bosnaya yardım yapacağım" diye para toplayıp sonra o parayla kendisine boğazda yalı alan necmettin erbakan gerçek islamdır...
    necmettin erbakan'ın hırsız olduğunu gayet güzel bilmesine rağmen erbakan'a tapmaya devam eden, erbakan hakkında bin türlü efsane üfüren koyun sürüsü gerçek islamdır..

gerçek islamda önemli olan şey ahlak değil iman ve ibadettir.. imanın tamsa ne kadar ahlaksız olursan ol cennete gidersin.. imanın yoksa istersen dünyanın en ahlaklı insanı ol cehenneme gidersin..

islam arap kafasından çıkma bi dindir.. bize pek uymaz..
    5 -9 ... arbutus unedo
  4. 14.
    sorsan arap dünyası çok müslümandır. dhsgdvzhxh
    1 -1 ... liveordie
  5. 15.
    Ona bakarsan rihannayi siken bi Suudi prens de vardı.

Çocuk Rihanna ile evlenecek mi sanki biraz takılıp bırakacak ülkesindeki kapalı kızlardan biriyle evlenecek.

Asıl sorun bu oyuncu şarkıcı mankenlerin(holywood ünlüleri) sizi çomar diye asagilayip hor görüp 4 kariyla evli paralı araplara vermesi. Vereni cami avlusunda s...

Meryem üzerli bile araplarla para karşılığında yemeğe çıkıyordu.
    1 -1 ... patronum
  6. 16.
    Seni mi sikselerdi.
    -1 ... piyerto
  7. 17.
    Ben de prens olsam ben de yapardım.
    1 ... yakuza ibrahim
  8. 18.
    gerçek islam bu değil . Huri beklemesi lazımdı .
    1 -1 ... demlemecay
  9. 19.
    müslüman olmayı araplaşmak ile eş değer tutan beyinsizlerin gözardı ettikleri ve edecekleri hadise.
    8 ... da ta
  10. 20.
    onlar zaten Müslüman değiller. vahhabi bir sülale. şaşılacak bir şey yok.
    5 -2 ... selia