1. 1.
    Bodrum'a çektikleri milyon dolarlık lüks yatlarda bikinili bir düzine manken sikip, kendi ülkelerinde kadınlara araba kullanma yasağı getiren, tek başına dışarı çıkmalarına izin vermeyen, her şeyi 'günah' gerekçesiyle yasaklayan prenslerdir.

(bkz: siyasal islam)
    31 -6 ... alkolik oldum
  2. 2.
    ülkemizin etinden sütünden dolar, altın ve petrol sayesinde iyice faydalanan prenslerdir.
    2 -1 ... dertler derya olmus
  3. 3.
    islam ile alakaları yoktur.
    4 -2 ... selia
  4. 4.
    Bazıları bayılır bu tiplere.
    3 -4 ... flat head
  5. 5.
    Hem ayranım dökülmesin hem de totom düdüklenmesin kafasını yaşayan suudi dallamalardır.

Bunlar değil mi islam da islam diyenler, allah kitap naraları atanlar.. adamlar kendi ülkesindeki kadınlara köle muamelesi yapıyor ama çıtır mankenlerle ise günlerini gün ediyorlar. işte bunlar hep deve sidiğinin yapmış olduğu etkiler.
    4 -3 ... goddesss of darknesss
  6. 6.
    Kendi ülkelerini şeriat ile yöneten kral veliahtlarıdır.
    Bodrumda milyonluk yata tıktığın baldırı çıplak, bikinili 20-30 orospuyu sik. Sonra ülkende 'allahu Ekber şeriat kadınlar çarşaf giyecek wohooo...'
    2 -2 ... alkolik oldum
  7. 7.
    tramesi mi zikselerdi o kadar parayla?
    ... masklavi
  8. 8.
    Ülkelerinde kadınlara zorla çarşaf giydiren müstakbel krallardır.

Gerçek islam bu da mı değil?
    8 -9 ... alkolik oldum
  9. 9.
    anlatamadık. kardeşim sen soru sorarken bile biliyosun islam bu degil.

yani bu adamlar dindar görünüp günaha batıyorlarsa bunda ıslamin bi suçu ve payi yoktur.

islam güzeli doğruyu iyiyi emreder. sende biliyosun bizi niye yoruyosun. gel islama, madem en güzel örnek hayat sende var. din sana hicbir zorluk getirmez bu şekilde. bizede göster gerçek musluman nasil olur.
    18 -5 ... bittimiacaba
  10. 10.
    Bu aklı evvel fuhşun kitapta tavsiye edildiğini sanıyor heralde.
    12 -1 ... kalahari 1