bugün

izlemek istemedim. ben anlatmaktan yoruldum. bu kadar zalimliği altmis yetmis kilo bedene nasil sigdiriyorsunuz ?
Son zamanlarda ülke genelinde patlak veren bir hayvan katliamı var sizde farkında mısınız? Toplumumuzun olağan davranışı mıydı? Yoksa, sosyal meydanında önayak olmasıyla biz mi yeni farkına varıyoruz? Sorunun cevabı ne olursa olsun önüne geçmek için çözüm olmuyor maalesef. Sürekli konuşulan caydırıcı cezalar da çözüm odaklı değil.
Videodaki beyefendiye gelecek olursak; insan tepkilerini çoğunlukla anlamak mümkün değil. Nefret duygusu ile mi yapıldı yoksa korku vb. Bir duyguyla mı? Videoyu izlemek istemediğim için net birşey söyleyemiyorum. Yanlış yorumluyorsam aydınlatın. Umarım korku vb. Bir davranış sonucudur.
Gündem konusu olan hayvan katliamlarına gelecek olursak; devletin caydırıcılığı beni tatmin etmiyor ki zaten bir caydırıcılığı henüz yok. Sanırım iş gene hanehalkının çocuklarını yetiştirirken uyguladığı kaliteli eğitimden geçiyor.
amk salakları bi yenişemediniz deyip işe girişen adamdır.
o kuregin sapini bunun kicina sokmayan adaleti skim.
Bu insanımsı yaratığa "hayvan" diyen biri olsa, bu hayvanlara hakaret olur.
Ulan gerizekalı, öldürdüğün hayvanların orada yaşamasında ki etken avlandığı hayvanların olmasıdır.
O hayvanın avladığı hayvanlar ne veya doğal denge vs bir düşün.
Korkma, canın acımaz.
yaptığının sonuçlarını düşünebilme yetisinden yoksun adamdır.
sen o şahine kürekle vururken bende senin kafana vuraydım ah keşke.serbest olsa hayvana eziyet edene eziyet etmek.
Neden öldürdüğünü bilmiyordur muhtemelen. Sadece öldürmek için öldürmüş cani orospu çocuğu.
Derhal bimere cimere heştegledim.
Bu gibi durumlarda ne yapılması gerektiği yazılırsa sevinirim.
(bkz: Sebebi neydi ki)
Geçenlerde hasta eşine ilaç yazdırmak isterken öldürülen amcayı öldüren polisler nerede ki. Şu adiyi de göz altına alsalar.
yav bitti, bitti, tükendi hayvanlar yazık. böyle giderse gelecekte çocuklar kedi, köpekten başka hayvan tanımayacak.
Şahinin tüyleri, kemikleri ve dondurulmuş hali değerli olduğundan dolayı kürekle indirmiş zengin olmak için. Türkiye'nin adaletini de bildiği için korkmadan şerefsizlik yapıyor. Böylelerine kürekle ağzına vurup sapını g*tune sokacaksın adalet öyle yerini bulur.
Ecdadini *ikiyimmm boyle insan oglununn.
Son dönemlerde artan hayvan işkencesi yok. Türkiyede hep vardı 7-70 herkesin elinde telefon ve sosyal medya olması ile bu duyulur oldu.