1. 1.
    Yaptığının haricinde sanırım aşırı derecede salak bir adam.

Yılan ve Şahin popülasyonunun az olduğu bölgelerde özellikle lağım ve içme suyu hattı mevcutsa fare patlaması yaşanıyor. Hatta bunun önüne geçebilmek adına, geçmiş dönemlerde dağa bayıra devlet eli ile yılan yetiştirilip, bırakıldı.

Yine de fare sorunu devam ediyor. Çünkü ekolojik denge bozuldu bir kere.

Sonuç: mal adam.
    8 -2 ... odysseus
  2. 2.
    Hayvan hangisi seçemedim. Ulan bıraksana hayvanları. Doğaya neden müdahale ediyorsun? Biri ölür biri kalır. Hangisini kurtarmak istedi meçhul. Karar veremeyip ikisini de öldürdü herhalde.
    6 -1 ... lennonmccartney
  3. 3.
    izlemek istemedim. ben anlatmaktan yoruldum. bu kadar zalimliği altmis yetmis kilo bedene nasil sigdiriyorsunuz ?
    7 -2 ... corbadaksinekkanadi
  4. 4.
    Son zamanlarda ülke genelinde patlak veren bir hayvan katliamı var sizde farkında mısınız? Toplumumuzun olağan davranışı mıydı? Yoksa, sosyal meydanında önayak olmasıyla biz mi yeni farkına varıyoruz? Sorunun cevabı ne olursa olsun önüne geçmek için çözüm olmuyor maalesef. Sürekli konuşulan caydırıcı cezalar da çözüm odaklı değil.
    Videodaki beyefendiye gelecek olursak; insan tepkilerini çoğunlukla anlamak mümkün değil. Nefret duygusu ile mi yapıldı yoksa korku vb. Bir duyguyla mı? Videoyu izlemek istemediğim için net birşey söyleyemiyorum. Yanlış yorumluyorsam aydınlatın. Umarım korku vb. Bir davranış sonucudur.
    Gündem konusu olan hayvan katliamlarına gelecek olursak; devletin caydırıcılığı beni tatmin etmiyor ki zaten bir caydırıcılığı henüz yok. Sanırım iş gene hanehalkının çocuklarını yetiştirirken uyguladığı kaliteli eğitimden geçiyor.
    5 ... adberilgen
  5. 5.
    amk salakları bi yenişemediniz deyip işe girişen adamdır.
    2 -4 ... prensest
  6. 6.
    Yazık günah yahu ne istiyoruz bu hayvanların doğasından yaşamından.
    2 ... forza besiktas
  7. 7.
    şahin gibi bir hayvanı kürek ile öldürmek, rpg ile uçan uçağı vurmak gibi bir şey olsa gerek.

videoyu izlemedim, belki adam yılanı hedefliyordur ancak panikle şahine vurmuş olabilir.

çünkü köy yerinde şahin, atmaca gibi hayvanlara genelde değer verilir. bu hayvanlar sevilir.

yok şayet şahini öldürmeye vurmuşsa zaten kafayı üşütmüştür muhtemelen.
    zaten üç beş tane kalmış hayvanlar. yazık olmuş.
    ek güvenlik önlemleriyle korunur bu türler. 75 bin lira gibi fahiş bir cezası var.
    akıl sağlığı yerindeyse bassınlar cezayı.
    6 ... raduyev
  8. 8.
    bu adam en ağır cezayı hak ediyor.
    2 ... uzay muhtari
  9. 9.
    o kuregin sapini bunun kicina sokmayan adaleti skim.
    4 -1 ... pillars of creation
  10. 10.
    Bu insanımsı yaratığa "hayvan" diyen biri olsa, bu hayvanlara hakaret olur.
    Ulan gerizekalı, öldürdüğün hayvanların orada yaşamasında ki etken avlandığı hayvanların olmasıdır.
    O hayvanın avladığı hayvanlar ne veya doğal denge vs bir düşün.
    Korkma, canın acımaz.
    2 -1 ... thebiggraywolf