bugün

içimde en ufak bir vicdan oluşmadan zevkle baktığım fotoğraflar.
cehennemin dibine kadar yolunuz var alçak vatan hainleri.
Korku filmini andıran görüntülerdir. Böyle yayınlanması pek doğru değildir.
Asker ve polislerimizin eline sağlık darısı diger piçlere.
arkadas salak misiniz psikopat misiniz nesiniz nasil bakabiliyorsunuz olu fotograflarina te allam ya.

tamam olmusler anladik. arti kasmak icin yapmayacaginiz sey yok aq.
memleketi bölmeye çalışanların, yabancı memleketlerin maşalığını yapanların ölmelerine sevinmek kalpsizlikse sonuna kadar kapitalizm pardon kalpsizim.
OLUM GORUNTULERI HATALI OLMUS, OLDUKTEN SONRAKI LES GORUNTULERI OLMALI, BENDE ACTIM VIDEO DIYE NEYSE. EMEGE SAYGI.
gebertilenler gebertilmeselerdi askerlerimizi, yurttaşlarımızı şehit edecekleri için sevinçle karşıladığımız görüntülerdir. ölü sevici değiliz.

ulan hainler, ulan itler, cana gelmeyi çocuk oyunu mu sandınız? cana gelirseniz pis canınız alınır işte böyle.

daha ihanet süreci sırasında şu sözlükte kırk kere yazdım, ermenilerin, kıbrıs'ta "bekledim de gelmedin" şarkıları çalarken "bir gece ansızın gelebilirim"le uyandırılan rumların başına gelenleri hatırlattım, türk devleti ile oyun oynanmayacağını anlattım.

o sıra hainlerin sözlükteki yandaşlara "ehe ehe ordu gerilla ile yenişememiş olup..." gibisinden saçmalıyorlardı. sonuç?

ey hainler sanmayın ki bunlar kötü günleriniz. henüz terörist yığdığınız o kentler ne ağır topçu ateşine tutuldu, ne uçaklarla bombalandı. lazım gelirse onlar da yapılır. sanıyor musunuz ki iran'a bile dalamayan abd, avrupa yardımınıza gelir? sizlere rumlara, ermenilere gösterdikleri ilgi kadar bile ilgi göstermezler ki onlara gösterdikleri ilginin de pek işe yaramadığı ortada.
sadece masum insanları öldürdükleri için değil bu şekilde paylaşılan ve normalde korkunç gelmesi gereken fotoğraflardan bile zerre etkilenmeden bakabilmemizi sağladıkları için pkk denen terör oluşumundan daha da nefret etmemi sağlayan görüntülerdir..

öyle bir hale getirdiler ki toplumu şu fotoğraflara bakıp midemiz bulanmıyor, içiniz sızlamıyor ise bizzat kendilerinin sizde oluşturduğu nefretten dolayıdır. bir de hümanizm kasıp ölümlere seviniyorsunuz diyenler yok mu inanın zerre sevimli değilsiniz. sizce bu ölenler öldürülmemiş olsalardı ne yapacaklardı ? sanırsın ki dağda bayırda gezip mahsur kalmış hayvanları kurtarıp, her yeri yeşile çevirmeye çalışıp, insanlığa müthiş katkılarda bulunacaklardı.. ölmemiş olsalar sağda solda pusu kurup gencecik insanları öldüreceklerdi..

terörü her kim uyguluyorsa yaşamasın arkadaş. adı ne olursa olsun eline silah alıp silahsız insanları o silah zoru ile bir şeyler yapmaya zorlayan ve öldüren her kim olursa olsun yok olsun. devlet terör uyguluyorsa o devlette yok olsun. dünya kocaman yer altında ve üstünde olan her türlü şey tüm insanlığa ait. paylaşılamayan nedir ki insanlar ellerine silah alıp diğer insanları öldürmeyi kendisinde hak görüyor ?
+21 denilen görüntüler dendiği halde +35 olmama rağmen bakamadığım görüntülerdir.
Vah vah nişanlımıymış Bodrum, polis çatapatla mı oynamış bodrumda, uff mu olmuş Bodrum, anasını mı sikmişler. Tüh.
eğer gerçekten o bodrum kattaki soysuzlar ise güne çok iyi bir moral ile başlamış oldum. devamının, sayıların daha da artarak gelmesini bekliyoruz.
it ölüsü gibi şerefsizler.
Bu arada bu bina canlı yayında üç kere yıkılmamışmıydı yahu?
elleriniz dert görmesin görüntüleridir.

devlet içinde devletçilik oynayan hainlerin sonudur.
Şanlı asker gerekeni yapmış umarım doğrudur . Güne güzel başlamama sebep olan görüntülerdir.
Normalde iğrenilesi şeyler gibidir ama zerre kadar iğrenmiyorum, hatta acayip hoşuma gidiyor.
Böyle fotoğrafların gelmesi halkımız için terapi yoludur, inşallah devamı gelir ve kökten kazınır.
Ayrıca apo pici de en yakın zamanda acı içinde ölür inşallah.
yorumsuz kaldığım, kendimle çeliştiğim ve hesaplaşamadığım, yaşanan olaylar karşısında kiyafetsiz kaldığım, öldükleri için acıdığım neden öldürüldüklerini hatırladıkça nefret ettiğim görüntülerdir.
cesetlere bakıp zevk alan ruh hastalarını göstermiştir.

belki farkında değilsiniz ama söyliyim hastasınız.
analarının amlarına geri dönmüşlerdir. lağım fareleri. kim bilir kaç masumu öldürdüler.
Yaziklar olsun katil tc yine gercek yuzunu gosterdi. Insan hayati bu kadar ucuz mu? Onlar ana baba cocugu degil mi?

Saka saka ne guzel amk kopek soylari.
Buz dağının görünen yüzüdür.
athena'nın eurovision şarkısı eşliğinde milliyetçi duygular ile baktığım fotoğraflar. kahvemi içmeme engel oldu ama olsun. *
Sabah sabah moral düzelten görüntülerdir. Darısı diğerlerinin ve meclistekilerin başına.
https://youtu.be/F7-uslGuIKk
askerimizin polisimizin ellerine sağlık dediğim görüntülerdir. şehitleriizin intikamı bir bir alınıyor.
Sırp keskin nişancılar da infaz edilip sırbistan büyükelçisine teslim edilsin. Göte göt diyeceksin.