bugün

Kabe'deki sel baskınlarına da mı zina sebep oluyor beynine soktuklarım?
5 milyon yıllık dünyada bütün depremler tektonik bir tek bodrum depremi sikişe bağlı? Bravo...
Adapazarı düzce gölcük de devamlı zina var demekki binlerce insan öldü be aptallar.
Depremlere fay hatları neden olur arkadaşlar.
Bu zihniyet ateistlere kendini haklı hissettirir.

Deprem bölgesi olmayan bir yer de her türlü çiftleşme serbest olsa nasıl olacak?

Ya da bodrum u evliyalar kenti haline getirsek fay hatları kapanacak mı?

Zina nın depremini görmüyor musunuz? Yapılan her iki evlilikten birisi güme gidiyor. Karı koca bir birini kurşunluyor. Bunun dışında tabi afetlere mana vermek sadece Allah a mahsustur. Şayet bir insan başlıktaki gibi bir iddea ederse ıspatlamakla yükümlüdür.
(bkz: bir bitmediniz be)
Doğrudur. Ramazan ayında dışarıda sigara ve su içmeleride sebebiyet vermiş olabilir.

görsel
Ah su cahiller ah su orumcek kafali yobazlar !! kac yillik jeoloji muhendisiyim ama boyle bir beyan bir aciklama gormedim hayatimda. ne kadar bilimden, irfan uzak bir millet olduk amk. Koskoca depremi faylara, tektonizmaya baglamak yerine ege bolgesonde yapilan zinaya baglaniyor hay ben sizin kafaniza sokam. Simdi sen zinaya bagladin da bu depremi gunaha girmedin mi.
mesele bodrumdaki zina seviyesi olsaydı bodrumda bir yanardağın patlayıp insanların olduğu pozisyonlarda külle kaplanıp taş kesilmesi lazımdı 6,3 lük deprem kesmez. o yüzden sebebi fay hatlarındaki oturmalara bağlamak daha uygundur.
böyle söyleyen orospu çocuklarını alacaksın, depremlerde yakınlarını kaybeden insanların arasına atacaksın, bu siktimin yobaz şerefsizlerini elleriyle parçalayacaklar. çaresi yok başka. hapis ya da para cezası ödül olur bu zihniyetteki piçlere.

böyle düşünen, bu olaylar hakkında trollük yapan kim varsa, 7 ceddini köpekler siksin. dünyanın en şerefsiz orospu çocukları bunlardır. 7.4 yetmedi mi pankartı taşıyan fahişenin tohumlarıdır.
oh be bi an hiç acilmicak sandım bu başlık ,nihayet geldi..
He amk he bi tek zina bodrumda yapılıyordu ayrıca haram olan içkinin en çok tüketildiği konyada bir afet olayı da gerçekleşmemesi depremin zinadan kaynaklandığının ispatıdır demi?
eksik bir tanınlamadır..

zira alköl, cüğra ve çeşitli maddeler de etkendir..

depremin şiddetini doğru orantılı olarak artırır..
senin cahil olman zinadan çok daha kötü bir şey biliyorsun değil mi orospu çocuğu? bu yüzden evliliğin kötü bir şey olduğunu düşünüyorum. böyle gerizekalılar türüyor. siz üremeyin amk.
Arkadaşlar siz bunu troll sanıyorsunuz değil mi? Ben bunun gerçeğini gördüm be. Baya kanlı canlı.
o zaman Konya ovasında sikişiriz bizde.
kabe´nin üstüne vinç devrilmesi neden acaba, diye sorduran başlık.
Şayet düşündüğün gibi depremin sebebi zina ise ozaman Karaman öğrenci yurdunda öğrencilere yapılan istismar ve tecavüz göz önünde bulundurulursa ( Ensar vakfı ) Karaman ilinin yerle bir olup tarihe karışması gerekmiyor muydu?
Yada 30 erkeğin grup sex yaptığı Sivas?
Dini temelli düşünenler günlük hayattaki tüm hayır veya şer olayı dini bir olaya dayandırır.ortaçağda Avrupa daki hastalıkları şahsın içine şeytan girmiş şeklinde yorumlamaları gibi bir durum bu. Demek ki hala ortaçağ kafasındayız.
5 milyon yıl önce dinozorların zinası yüzünden deprem oluyordu sanırım?
Fay hattından bihaber olan çomar iddiasıdır.
troll değil, maalesef gerçek arkadaşlar. ben depremi yatağan'dan hisseden biri olarak; ciddi ciddi "allah cezanızı veriyor", "çıplak gezersen olacağı bu", "allah kafirlere daha çok acı versin" gibi yorum yapan yüzlerce yobaz adiler var. bunlara insan demeye 1000 şahit lazım.
1. dereceden deprem bölgelerine tüm dindarları yığalım ve bunların içinde zina yapan olursa atalım dışarı. hal böyle olunca orada hiç deprem olmayacaktır. bu mantığa göre yani.
bunu yapıp eğer 1. dereceden deprem olan bölgelerde deprem artık hiç olmazsa o zaman bunu tarısallığa bağlayabiliriz.
ancak şu haliyle zorlama gibi duruyor. insanların ilkel beyniyle doğa olaylarını tanrıyla bütünleşik görmesi ve doğa olayının insana olan zararlı etkisi sonucu bunu tanrı öfkesine yorması ve bunun altında insansal bir suç araması gayet o kafaya göre mantıklı olabilir fakat bu beyni bırakalı bayağı oldu yani.
bırakın bu işleri artık. mesela kabede hacıların üstüne vinç devrilmişti, o ara hırisityanların sitesinde dolanıyordum onlar da sapkın müslümanların putperest ibadeti sonucu rab isa nın onları cezalandırdığını söylüyordu. yani kafa aynı kafa. onu anlatmak istedim. anlayın artık ulan.
Dünya üzerindeki çoğu yerleşim yeri fay hatlarının üzerine veya yakın bölgelerine yapılmıştır. Çünkü fay hatlarının bulunduğu yerler, yeraltı madenleri bakımından zengindir. insanlar Bu madenlerden uzak kalmamak adına o zamanın teknolojisiyle farkında olmadan bu fay hatlarının bulunduğu bölgelere yerleşmişler ve yaşanacak felaketlere bir nevi çanak tutmuşlardır.

depremin veya başka bir doğal felaketin insanların günahkar olmasıyla bir alakası yoktur. Ancak işlenen zina gibi Suçlar kamu düzenini bozar.
eskiler bina ve zinanın artması zelzeleye sebep olur derlerdi.
güncel Önemli Başlıklar