bugün

muhtemelen cool adamdır aaa pardon o oyle kalıtesız yerlere takılmazdı. *
götü tavanı delmiş insandır.
büyük lokma yiyip büyük konuşmaması gereken insandır.
ne kadar eşşek varsa züksün seni denilesi eşşektir.
bodrumda tatil tesisi bulunan insandır.
sözlükte sazan avlamanın yolları:
1- bodruma gitmeyenler eşektir,
2- günde 3 kez diş fırçalayan katır,

harika tespit ince fikir olağanüstü düşünce. evet bodrum'a gitmeyen eşşektir. heleki bodrum'da doğmayan eşşekoğlueşşektir. senki türk'sün bodrum'u görmemişsin. elin rus'u alman'ı görür sen hala fabrikada ailene bakmak için yaz kış demeden harala hürele çalışırsın. bu ne cürret küstah insan.
"bodrum yanıyor sen hala söndürmeye yardım etmek için kılını kıpırdatmıyorsun eşek!!!" derse iyi niyetli olduğu anlaşılacağından fazla kızılmayacaktır.
Bodruma giden insan tatil amaçli giden insan degildir.O kalabalikta ne dinlenebilir ne de unlu bozuntulari ve turistler yuzunden dogru durust bi servis gorebilir.
Bu sartlar altinda halen giderim dersen yolun açik olsun ne diyelim....
bodruma gitmekle adam olamazsın,ama bu düşüncedeysen eşşekliğin bakidir denilir böylelerine.
her sene bodruma gidip aylarca kıç büyüten ünlülerin söylemesi muhtemel laftır. bok ettiniz bodrumu yeni hedefiniz de alaçatı. bari orası çocukluğumdaki gibi kalsaydı.
eşek senin babandır denilesi insandır.
bir adet eşekle bodruma kapatılası insan?
(bkz: hedef göstereyim mi)
(bkz: yok vazgeçtim göstermiyeceğim)
aynı şekilde antalya'ya gitmeyenlerin öküz, izmir'e gitmeyenlerin sığır ve assos behramkale'yi görmeyenlerin küçükbaş sayıldığı bir dünyaya doğru bizi götürecek insan...geriye kalanlar da bunun gibi insan dışı yaratıklar olduğuna göre,insanlığın sonu der kurtuluruz biz de.
(bkz: bugun de eşek olduk desene)
(bkz: yarın ne yapacaklar bakalım)
(bkz: dengesizler)
oltaya ziplayan sazan cesidi baliklara hasta olan kisidir. ulkenin durumunu senden benden cokda iyi bilen, ince zeka piriltilarini maalesef firlamaliklar icin kullanan ve basarili olan birey. saygi ile onunde egiliyorum.
bir sonraki cumlesinin "ciragan sarayinda dugun yapmayan durzuler" olmasida beni sasirmayacaktir. aferimdir. bulmus bir damar ne guzel isletiyor.
bodrum'a giden eşeğin ta kendisidir.
ülkede ki nüfusun yüzde kaçının aclık sınırında yaşadığını bır öğrenmesi gerektigini düşündüğümüz bilgisiz insan. (bkz: cahil)
salvatore di stefano olması pek bi muhtemel insan.
toplumsal sınıfların varlığını bilmeyen, gazetelerin sadece ekonomi ve spor sayfalarını okuyan insandır.
ya öküzlük yapıyodur ya da ironi.
(bkz: ben essegim)