1. 1.
    kadınların çok yönlü düşünmeleri ve erkeğe karışmaları erkeklerin bekarlık adetlerini devam ettirmeleri ve kadınların çok yönlü düşünmelerini dikkate almamalarıdır.
    ... salon beyefendisi
  2. 2.
    evlenmektir.
    1 ... nobody s
  3. 3.
    (bkz: boşalmanın ana nedenleri)
    ... sogukalan
  4. 4.
    genellikle ekonomik sıkıntılar.
    ... ekonovich
  5. 5.
    yanlis evlilik.
    ... mexu
  6. 6.
    boşalma. erken olanından. evet.
    ... sgt gary roach sanderson
  7. 7.
    Kişiler aslında ne istediğini, nasıl biriyle bir ömür geçirebileceklerini bilmeden "bir ömür boyu eveeeeet" diyorlar bu ahtin gerçekleşmesi için. Hani karşısında ki insandan asıl beklentisi ne bence onu bilmiyor çoğu insan. Bu bir toplumsal algı ve sanki herkes evlendiği için evlenmesi gerektiğini düşünüp "hastalıkta ve sağlıkta " sözünün sırtında basıyor sevinçle "eveeeeet" Nidasını.
    Saygının kaybolduğu, karşılıklı anlayış ve farklılıkları kabullenmek yerine onu kendi isteğine göre değiştirme zorbaligina inandıkları için çıkmaza giriyor esasında bir çok ilişki ve evlilik.
    Sevgi yetmiyor yada bu darboganzdan geçen memlekette. Ekmeğin parası sevginin hasına galip geliyor kimi zamanda .
    Konuşmayı, konuşurken karşıda ki insanı kırar miyim acaba yetisinden uzak, karşısında ki konuşurken dinlemeyi, seviyorum dediği kişi anlayış beklerken ille de benim dediğim olacak diye kabadayilari tam olarak tanıyamadıgi için bitiyor belki de.
    Benim mantık evliliği yapmam gerek diyenlerin aslında sevginin, sevgi denen şey kalbin anlamsız ve olağan ritminin dışında atmasısya şayet, sevginin doğasına aykırı davrandıkları icin de belki de.

Sebep çok ama maalesef ki sevgi ne de anlayış bu çokluk için de pay sahibi.
    ... omelass