1. 1.
    boşanma davası açan kocaya whatsapp şoku
    boşanma davası açan kocaya whatsapp şoku

Yargıtay, boşanma davası açtığı eşine ait yazışmaları izinsiz şekilde “WhatsApp Web” uygulamasından alıp mahkemeye sunan kocaya ceza verilmesi gerektiğine hükmetti.

https://www.cnnturk.com/t...acan-kocaya-whatsapp-soku
    3 -1 ... traveler of secret moments
  2. 2.
    yargıtay da kendi içinde çelişkili kararlar vermeye başladı.

daha geçenlerde aile hukukundan doğan uyuşmazlıklarda ses kaydı/ sms ekran görüntüsü gibi delillerin hukuka uygun olduğuna hükmetmişti.

iş avukatlara kalıyor. savunmasını sağlam yapan ilk derece mahkemesinde işi kapatır.
    12 -3 ... garavel ustaa
  3. 3.
    Eee Yargıtay bey karar vermek kolay. Peki sizin yönteminiz nedir onu açıklayın bari. Yeri gelince kol gibi nafaka vermeyi biliyorlar.
    6 -1 ... uzay muhtari
  4. 4.
    evliliklerde gizlilik diye bir şeyin olması çok saçma. eş olarak zaten birbirinden bir şey saklamak suç, aldatmak daha büyük suç.

buna benzer bir durumla karşı karşıyayım şu anda. eşimin ekşisözlükte başkalarıyla normal olmayan şekilde yazışmalarını yakaladım. ekran görüntüsü ve videosunu kaydettim. mahkemeye de kanıt olarak sundum. ama inanıyorum ki buna benzer bir sonuçla karşılaşma ihtimalim var. ama korkmuyorum ne olacaksa. başka türlü yakalama şansım yoktu. kendi entrylerinde zaten mesajlaşmaların olduğuna dair yazıları da vardı.

aylar sonra edit: dün gece özel hayatın gizliliği nedeniyle emniyete ifade vermeye çağrıldım. eşimin beni rahat rahat başkalarıyla aldatabilmesi için suçlu çıkmak üzereyim.
    5 ... therion
  5. 5.
    afedersiniz ama bu devirde evlenen erkek net enayi yerine konuyor.

birde evli kişinin eşine karşı özel hayatı mı olur, evlenmek demek 2 kişinin hayatı ortak yaşaması. ben den bize geçiş yapamak.

kadın, erkek farketmez aldatma suç sayılmalı hem hapis hemde maddi manevi tazminat cezası olmalı. aldatanın yanına kar kalırsa bu yayılır.
    2 -1 ... minmimeranim
  6. 6.
    Evet adamın yaptığı teknik olarak suç ve başka bir davanın konusu ama bir de bu yazışmaların delil olarak kabul edilmemesi saçmalığı var. Amk delil delildir sen ortada olan bir şeyi nasıl yok sayarsın. Bi başka konuda hadi adam kanunları bilmiyor at kafalı avukat da mı bilmiyor, müvekkilini neden uyarmıyor.
    ... enkidu1986
  7. 7.
    Nafakayı alıp evde yatan karı götünü açıp tiktokta yayın yapıyor, çocuğu evdeyken hem de. Nafaka olayı tamamen saçmalık herkes sike sike çalışacak işinize gelince kadın erkek eşit aq. Extreme bi durum olursa, kadının hasta olması gibi vs. Bu durumlarda nafaka olmalı sadece. Bu işin boku çıktı.
    4 ... good luck with me
  8. 8.
    Adam medyuma mı gidecek?
    iddiasını nasıl delillendirecek?
    Bu feminist düzende mantık yok
    Kadın parasız kalınca ekonomik şiddet diye adamı suçluyorlar
    Yine aynı adam aldatan karısını araştıramıyor

Feminizm vampirdir. Erkeğin kanından beslenir.
    -1 ... lenova
  9. 9.
    bende aynı şekilde manitamı yakalamıştım karı apışıp kalmıştı. dikkatli olun beyler kimseye güvenmeyin.
    ... zukenari
  10. 10.
    Sokarım ama kadına pozitif ayrımcılığın bu kadarına. Adam boynuzları cilalamış zaten birde ceZa mı versin. Ulan boşuna demiyoruz evlenmeyin diye işte.
    ... nagam