1. 1.
    Gunumu gun ederim o zengin senin bu keriz parali benim diyen kasardir. Acikcasi budur. Gercegi bu.
    3 -12 ... mayom neyim yok benim
  2. 2.
    bir kere adam gibi sevmiştir karşılığını alamamıştır.
    8 -2 ... umrumda degil
  3. 3.
    Sütten ağzı yanmıştır. Koca derdi çekmeye gerek yok diye düşünüyordur o saatten sonra.
    7 ... knock knock
  4. 4.
    fazla söze gerek yok saygı duyulacak kadındır.
    ... eskilerden bir adam
  5. 5.
    Hata eden kadındır. Erkek içinde aynı şey geçerli. Sorumsuz umarsız ve kolayca canının istediği gibi bir hayat yaşayanlar, hiç istemedikleri şekilde hayatlarını noktalarlar.

Hayattan mutluluk beklentisi ve ümidi olanlar, beklemesini ve sabretmesini bilenlerdir. zahmet olmadan rahmet olmaz. Hayatta hiç kimse gerçek manada emek sarfetmeden, çile çekmeden, zorluklarla mücadele etmeden mutlu olmamıştır.

Herkes hak ettiğini yaşar bu hayatta. En iyisini hak ettiğine inanıyorsan, hakka uygun davran ki, hak yerini bulsun.
    3 -3 ... gazeloglu
  6. 6.
    Evliliğinde yemediği dayak, küfür, hakaret kalmadığı içindir.
    7 -2 ... alahilafulkanun
  7. 7.
    çok mantıklıdır. Şurda hakkında yorum yapan erkeklerin çoğu görüldüğü üzere orospu evladı. Orospu çocuklarıyla mı evlenecek bir daha?
    10 ... creepy doll
  8. 8.
    1 erkekle ömür geçmezmiş, anladım diyen kadındır.
    1 ... kedi memduh
  9. 9.
    Komandanteeeeee çekuvera. (bkz: lol)
    ... holmes221b
  10. 10.
    bazı yorumlar müthiş cidden.

mahallenin ortak malı olurmuş, yolacak kaz bulamamıştır...bravo!

benim annem olur bu insan. evlenmedi. çünkü iki kız çocuğu vardı. bir erkeği içimize sokma cesaretini gösteremeyip kendi hayatını mahvetti. şu yazılanları okuyunca ne kadar haklıymış onu anlıyorum.
    19 -1 ... ankara da asik olmak