1. 1.
  haberlerde gördüğüm ve böyle saçma şey mi olur dedirten durum. sizin gibi cinsiyetçi yargıtay olmaz olsun. bu ülkede bir kadın bir erkek kadar ağır çalışma koşullarına tabi olmuyor. erkekler daha yoğun iş stresine ve vücut yıpranmasına maruz kalıyor. üstüne, ben ev hanımı olayım çocuklara bakayım sen evi tek başına sırtlan diyen fırsatçı kadınlar yüzünden birde ev geçindirme stresine maruz kalıyor. ama düğünde erkeğe takılan takıları bile artık boşanırken alamayacağız. yazıklar olsun size. benim vergilerim ile aldığınız maaş haram olsun. başka bir şey demiyorum.

  erkeğin de nafaka almak hakkıdır. erkek de adil mal paylaşımı yapma hakkını kullanmalıdır. ama sırf iki kadına şiddet haberi yüzünden "ki bir erkek olarak hayatımda benden güçsüz bir kişiye bir fiske bile vurmamışımdır ve vurmam da..." sırf göz boyamak için kadınlara ayrıcalıklı haklar veriyorsunuz. cidden yazıklar olsun. aileden yadigar bir takımız olursa artık onu da eşimize, boşanırız da aile yadigarını gasp eder korkusundan takamıycaz. teşekkürler yargıtay.

  (evli değilim ama bu adaletsiz karar cidden tüm erkek kardeşlerimi zor durumda bırakacağından, bir erkek olarak hem cinslerime yapılan bu haksızlığa sessiz kalamam. yarın bir gün bu durum yüzünden bir çok erkek mağdur olabilir. ailelerinden yadigar takıları boşandığı eşine kaptırabilir.)
  14 -4 ... uzay muhtari
 2. 2.
  Erkekler nafaka kalkacak diye beklerken şu yapılan hainlik değil de nedir? Gülüyorum.
  8 ... ngark
 3. 3.
  Mal paylaşımı cidden güç bir meseledir.
  3 ... gazeloglu
 4. 4.
  3. Dünya ülkesi desem değil şeriat desem değil bu ikisinde olsa hepsi erkeğe giderdi. kadın erkek eşitliği desem değil roma hukuku desem anasının amı. Türkiye hukuku diye bir şey zaten yok. Bu hakimler neye göre kadar veriyor, Bu sonuca nasıl varıldı merak ettim.
  8 -1 ... ulkucuwolf
 5. 5.
  Tahsilin yoksa hayatını da idame edemiyorsan git bi köşede öl o zaman. Parazit gibi yaşamak için mı evleniyorsun? Genişliğe bak. Her bokta eşitiz diyorsunuz, iş maddiyata gelince oş olonomoz doho oz. Sizi evine kadın yapacak adama acıyorum.
  9 -2 ... saint andre
 6. 6.
  Ben bu olaya önlem için hiç bir dügüne gidip taki takmadim.
  Ee dügünümde de bana taki takmazlar.
  Takilan takilar geline takilir o da onun olsun artik.
  3 ... karton toplayan cocuk
 7. 7.
  ondan sonra internet sitelerinde ilk eşimden boşandıktan sonra bağlanan nafaka, diğer biriyle evlenip boşanınca da verilmeye devam edilir mi diye sorular soruluyor. millet çift nafaka peşinde. çift takıyı da aldım mı oh mis.
  5 ... sportinggidon
 8. 8.
  takılar kadına verilir ama kadın da çok naif bir yaratık olduğu için erkeğe takar böyle de ilginç bir durum var bu boşanma olayında.
  ... bir idealistin ta kendisi
 9. 9.
  ayaklanın beyler.
  5 ... entente cordiale
 10. 10.
  madem eşitlik var. en doğrusu ikiye bölünmeli. ya da damat tarafının taktıkları erkeğe, gelin tarafının taktıkları geline verilmeli. adaletli olan budur.
  3 ... seruven44