1. 1.
    sadece aptalların yapacağı iştir.

an itibari ile star tv de boy göstermektedir bunu yapan kişi.
    2 ... birazdangelirim
  2. 2.
    yalnızca aptallar yaparmış bak bak bak. yapmam, bana olmaz demeyeceksin gün olur başına gelir sonra gerizekalının biri de zor gününde sana aptal der zoruna gider, üzülürsün.
    3 -1 ... kitsamokec
  3. 3.
    ben buraya imza attım, üstünü sen kafana göre doldur demektir.
    çok sakıncalı sonuçları olabilir, adamın dötünde ki donu bile alırlar.
    4 -1 ... mecburi istikamet
  4. 4.
    biraz evvel haberlerde denk gelinmiş vahim olaydır. zamanında ben de attım aynı şekilde araba kiralar iken. lakin aracı teslim ettiğimde almıştım o senetleri. boş senede imza attırmalarına tamamen uyuz olduğum için ısrarla geri istemiştim..

o adamcağızı ayıplamamak gerek zira iyi niyetinin kurbanı olmuş. hangi ülkede ve nasıl insanlar ile bir arada yaşadığını idrak edememesinin ceremesini çekiyor şu anda.
    4 ... mel mel bakan gibson
  5. 5.
    kafaya silah dayanınca sıçtığın boku yersin çünkü hür iraden yoktur o esnada ve yaptıkların için suçlanamazsın.

gel gör ki bazı şirketler evet araç kiralarken boş senede imza attırmaya çalışırlar ve sen bunu kabul edersen biraz kerizsindir.

sonra o senedin aslını değil de fotokopisini alırsan keriz oğlu kerizsindir.

ve evet inşallah kimsenin başına bu tür şeyler gelmez ama biraz da uynaık olmak gerekir.
    1 ... birazdangelirim