1. 1.
    40 lık ampul altında sürekli düşündüğüm bi sualdir.

boş bkz bütün sözlüklerde serbest iken neden uludağ sözlükte yasak ?

hayır yani, yazarlar boş bkz vermeye bıkmıyor, modlar silmeye bıkmıyor. neyin peşindeyiz ben bi bok anlamıyom amk. serbest olmalı diye düşünmekteyim. ampulun ömrü tükenmeden...
    4 -2 ... kukla
  2. 2.
    okurların zevkle bakınıza tıklayıp, hüsrana uğramamaları için yasak.
    ... rancho
  3. 3.
    elletirim ama vermem ile aynı nedenlerdendir.

hevesi kursakta bırakır.

(bkz: göster ama elletme)
    1 ... satanist kesen psikopat kedi
  4. 4.
    1-) Bakacağın şey yok, dolayısı ile bakmana gerek yok.
    2-) Bakacak o kadar şey var ki, sen bir "bak" da gel. Her şeye bak. Öğren. Bu durumda da spesifik olarak şuna bakınız demeye lüzum yok.

Çok mantıklı lan.
    1 ... mephala
  5. 5.
    yazarlar boş boş bakmasın deyü cevabının sorusudur zannımca.
    1 ... scrikss
  6. 6.
    boş bkz 'ın yasak olması eğlencenin önüne set çekmektir. yasak olmamalıdır. dolu bkz farklı renkle belli olabilir. bilgi almak isteyen/ bilgi vermek isteyen yazarlar bu renk tonundan faydalanabilir. özetle konuyla alakalı boş bkz serbest olmalıdır.

örneğin (bkz: adele dinlerken kas yapmak) başlığında yazarlar güzelce eğlenmişlerdir. yaklaşık 5 sayfa boş bkz mevcutdur. fakat onlar gammazlansa alayı silinecek- ha ben böyle dedim diye silinmez o ayrı ama format ihlalidir- değmez.

sorum şu;

o ve benzeri başlığa boş bkz verenler formatı bilmiyor mu?

tabiki biliyolar amk. fakat eğlenmek istiyorlar. silineceğini bile bile boş bkz veriyolar.

e o zaman neden yasaktır. işte bunu anlamak çok güç. yenilik şart bu sözlüğe. cidden bu çok saçma.
    1 ... kukla
  7. 7.
    (bkz: ben bilmem zall ım bilir)
    1 ... kukla
  8. 8.
    Sözlüğün değişik kurallara sahip olmasından dolayıdır.

--spoiler--
    yazarlara orospu diyebilirsin, yere yatırıp sikebilirsin ama boş bakınız veremezsin.
    --spoiler--
    1 ... asuregibisurat