1. 1.
    zara nın en son seslendirmesi ile yine can bulmuş yılların eskimeyen şarkısı, adına film bile çelişmiştir.

Bırakma ellerimi
    Bırakma yalnız beni
    Son defa seyredeyim
    O yaşlı gözlerini

Artık bülbül ötmüyor
    Gül dolu pencerede
    Yalnız hatıran kaldı
    Ah boş kalan çerçevede

Aşkların en güzelini
    Yalnız sende bulmustum
    Son defa seyredeyım
    O yaşlı gözlerini

Artık bülbül ötmüyor
    Gül dolu pencerede
    Yalnız hatıran kaldı
    Ah boş kalan çercevede
    ... no promise
  2. 2.
    yağmurlu havalarda battaniye altına girmek sureti ile izlenip doya doya ağlanacak filmdir kendisi. hülya koçyiğit çerçeyi kırar kalbinin de artık onun gibi boş kalacağını söyler....
    2 ... ve tanri kadini yaratti
  3. 3.
    resim, tablo, belge, diploma, vergi levhası veya fotograf konmamış çerçevedir.
    ... evlerdenirak
  4. 4.
    ah ne güzel şarkıdır,ne güzel filmdir...
    1 ... itaki
  5. 5.
    Geçen haftasonu,Şarkı Söylemek Lazım,adlı yarışmada,Semih Saygıner-Yeliz çifti söyledi bu şarkıyı.Ne yazık ki,ilk defa onlardan dinledim ve nasıl daha önce duymamışım,diye çok şaşırdım.Çok duygulu söylediler.Neredeyse Semih Saygıner'e aşık oluyordum yahu..
    ... yemebeni
  6. 6.
    kanal 24te,incesaz konserlerinde şahsımın dilek türkan dan duyduğu şarkı.öyle bir söylemiş ki kendisi,sigarayla sayılı günü kalmış bünyeyi ikinci kez düşünmeye sevk etmiştir.
    ... kml
  7. 7.
    sadece belkıs özener'den dinlenilmesi gereken şarkıdır. hülya koçyiğit'in oynadığı çok acıklı bir de filmi bulunmaktadır. * *
    ... ozpandora
  8. 8.
    her gece 00.00 dolaylarında uludag sozluk'ün sol tarafında görülen çerçevedir.
    ... picnick
  9. 9.
    rakı içerken dinlenmesi salık verilir ya da yolda dinleyin.
    2 ... yosun
  10. 10.
    Yılların eskitemediği, çocukluğumu gençliğe taşıyan, filmiyle yürek burkan bir Belkıs Özener klasiği...
    ... erato